اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی
اتقان اسناد هویتی مردم ایران بسیار با اهمیت است. مقام معظم رهبری

دیدار مدیر کل ثبت احوال استان با امام جمعه شهرستان درمیان

دیدار مدیر کل ثبت احوال استان با امام جمعه شهرستان درمیان


مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی با حجه الاسلام والمسلمین خزاعی ، امام جمعه شهرستان درمیان ،  دیدار و گفتگو نمود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی ، مجتبی فاطمی ، مدیر کل ثبت احوال استان ضمن بیان این خبر در این دیدار گفت  : کارت هوشمند ملی به عنوان دستاوردی ارزشمند از سازمان ثبت احوال نقش مهمی را در پیشگیری از سوءاستفاده های مختلف ایفا می کند.
وی ترغیب مردم به اخذ این کارت مفید را بسیار با اهمیت دانست و ابراز داشت که تلاش در این خصوص موجب منفعت رساندن به مردم و کاهش بسیاری از مشکلات موجود می گردد.
فاطمی با اشاره به تکریم مناسب مراجعین در ثبت احوال ،  افزود : کسب رتبه ی اول اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی در موضوع حقوق شهروندی مهر تاییدی بر این مدعا بوده و پرسنل ثبت احوال استان با تلاش گسترده در پی کسب رضایت مردم می باشند.
همچنین در ادامه این دیدار حجه الاسلام و المسلمین خزاعی ،امام جمعه درمیان نیز در سخنانی ضمن قدردانی از خدمات ثبت احوال ، جایگاه این مجموعه ی اداری را در کشور بسیار با اهمیت برشمرد.
وی ضمن اشاره به تکریم مناسب مراجعین افزود،اقدامات صورت گرفته و رتبه های کسب شده نشان از حرکت انقلابی و جهاد گونه ی کارکنان ثبت احوال استان داشته ، که قابل تقدیر می باشد.
امام جمعه شهرستان درمیان از آمادگی برای مشارکت در اطلاع رسانی پروژه ی کارت هوشمند ملی خبر داد و اظهار امیدواری کرد  این پروژه در آینده ی نزدیک به اتمام برسد.
گفتنی است این دیدار در محل ستاد نماز جمعه شهرستان درمیان برگزار شد.
 
تعداد بازدید : 440
زمان انتشار : 1397/06/26Power by : RAAKCMS