اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی
ثبت احوال نوین، هویت دیجیتال ----------------خون شهیدان تضمین کننده استقلال ملت و سربلندی اسلام است. ن

دیدار مدیر کل ثبت احوال استان با فرماندار شهرستان درمیان

دیدار مدیر کل ثبت احوال استان با فرماندار شهرستان درمیان


مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی با بشیری زاده ، فرماندار شهرستان درمیان دیدار و گفتگو کرد
به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی ، مجتبی فاطمی ، مدیر کل ثبت احوال استان ضمن بیان این خبر در این دیدار ابراز داشت  : ثبت احوال از حالت سنتی گذشته و با در اختیار داشتن ابزار الکترونیک ، هم اکنون یکی از به روز ترین مجموعه های اداری در سطح کشور می باشد.
وی ضمن اشاره به اهمیت استفاده از کارت هوشمند ملی، افزود،بسیاری از خلاءهای موجود در زمینه ی زیرساخت های فضای اجتماعی و اقتصادی در کشور ، به واسطه ی این کارت مفید پر خواهد شد.
فاطمی موفقیت های کسب شده در ثبت احوال استان را مدیون تلاش شبانه روزی پرسنل،برنامه ریزی و هدف گذاری دقیق و مشارکت سایر مجموعه های اداری دانست و ابراز امیدواری کرد که با این تعامل سازنده هرچه زودتر پروژه ی کارت هوشمند ملی در استان به اتمام برسد.
مدیر کل ثبت احوال استان گفت از جمعیت بیش از چهل هزار نفری واجد شرایط کارت هوشمندی ملی در شهرستان درمیان ، قریب به هشت هزار نفر باقی مانده اند که لازم است با اقدامات لازم هرچه سریعتر برای اخذ این کارت اقدام نمایند.
در ادامه ی این دیدار ، بشیری زاده ، فرماندار شهرستان درمیان نیز در سخنانی از اداره ثبت احوال درمیان به عنوان یکی از خدمت رسان ترین ادارات این شهرستان یاد کرد و بر همکاری بیشتر با این مجموعه در راستای تحقق اهداف سازمانی تاکید نمود.
همچنین در این سفر ، مدیر کل ثبت احوال استان از اداره ثبت احوال درمیان و دفتر پیشخوان خدمات دولت شهر اسدیه بازدید ، و ضمن دیدار حضوری با همکاران و مراجعین ، روند اجرای امور را مورد بررسی قرار داد.
گفتنی است معاون امور اسناد هویتی ثبت احوال خراسان جنوبی ، مدیر کل را در این سفر همراهی کرد.
 

 

 

 

     

 

      

 

 
تعداد بازدید : 139
زمان انتشار : 1397/06/26Power by : RAAKCMS