اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی
اتقان اسناد هویتی مردم ایران بسیار با اهمیت است. مقام معظم رهبری

دیدار مدیر کل ثبت احوال استان با نماینده مردم شریف بیرجند،درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی

دیدار مدیر کل ثبت احوال استان با نماینده مردم شریف بیرجند،درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامیمدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی با حجه الاسلام والمسلمین سیدمحمدباقر عبادی  ، نماینده مردم شریف بیرجند،درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی ، مجتبی فاطمی ، مدیر کل ثبت احوال استان ضمن بیان اهمیت جایگاه کارت هوشمند ملی،  در این دیدار ابراز داشت  : کمتر از هشتاد هزار نفر از واجدین دریافت کارت هوشمند ملی در استان خراسان جنوبی ، برای دریافت این کارت ثبت نام نکرده اند که لازم است هرچه زودتر نسبت به این مهم اقدام نمایند.
وی با اشاره به کاربرد های گوناگون کارت هوشمند ملی ، از کاربردی شدن آن در آینده ی نه چندان دور خبر داد و ابراز امیدواری کرد که از این کارت مفید بتوان در مسیر مبارزه با فساد بهره مند شد.
فاطمی رعایت حقوق شهروندی را در ثبت احوال مناسب دانست و اظهار داشت که ماحصل تلاش پرسنل ثبت احوال در این خصوص کسب رتبه ی نخست در زمینه صیانت از حریم امنیت عمومی در سطح استان می باشد.
در ادامه ی این دیدار ، حجه الاسلام والمسلمین عبادی  ، نماینده مردم شریف بیرجند،درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی نیز در سخنانی با قدردانی از زحمات گسترده ی ثبت احوال استان در مبحث کارت هوشمند ملی ، روحیه ی نشاط کاری مدیریت و کارکنان این مجموعه را ستودنی یاد کرد و بر همکاری لازم با ثبت احوال تاکید نمود.
گفتنی است این دیدار در محل دفتر کار نماینده مردم بیرجند،درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
 

 

 

 

      
تعداد بازدید : 474
زمان انتشار : 1397/07/22Power by : RAAKCMS