اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی
اتقان اسناد هویتی مردم ایران بسیار با اهمیت است. مقام معظم رهبری

دیدار مدیر کل ثبت احوال استان با مدیر کل بیمه سلامت خراسان جنوبی

دیدار مدیر کل ثبت احوال استان با مدیر کل بیمه سلامت خراسان جنوبی


مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی به مناسبت فرارسیدن هفته ی بیمه سلامت با دکتر اربابی  ، مدیر کل بیمه سلامت استان دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی ، مجتبی فاطمی ، مدیر کل ثبت احوال استان ضمن بیان این خبر، افزود  : خدمت رسانی به مردم در حوزه ی سلامت از اهمیت بسزائی برخوردار بوده و تعامل دستگاه های اجرائی می تواند نقش مهمی را در این خصوص ایفا نماید.
وی کارت هوشمند ملی را ابزاری مناسب برای تحقق دولت الکترونیک ،خصوصا در حوزه ی سلامت دانست و ابراز امیدواری نمود که در آینده ی نزدیک با همگانی شدن آن بتوان از امکانات گسترده ی این کارت بهره مند شد.
فاطمی از آمادگی مجموعه ثبت احوال برای همکاری با دستگاه های اجرائی در استان خبر داد و اظهار داشت که در مسیر خدمت رسانی به مردم نباید از هیچ کوششی دریغ شود.
در ادامه ی این دیدار ، دکتر اربابی  ، مدیر کل بیمه سلامت استان  نیز در سخنانی به استفاده از شماره ی ملی به عنوان جایگزین دفترچه های موجود در برخی از مراکز درمانی اشاره کرد و عنوان داشت که طرح حذف دفترچه های درمانی در دستور کار سازمان بیمه ی سلامت قرار داشته و استفاده از کارت هوشمند ملی می تواند جایگزین مناسبی برای آن باشد.
گفتنی است این دیدار در محل دفتر کار  مدیر کل بیمه سلامت خراسان جنوبی برگزار شد.

 

 

 


 
تعداد بازدید : 624
زمان انتشار : 1397/08/01Power by : RAAKCMS