اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی
اتقان اسناد هویتی مردم ایران بسیار با اهمیت است. مقام معظم رهبری

دیدار مدیر کل ثبت احوال استان با معاون فرماندار و بخشدار مرکزی زیرکوه

دیدار مدیر کل ثبت احوال استان با معاون فرماندار و بخشدار مرکزی زیرکوه


مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی با مصطفوی نیا ،معاون فرماندار زیرکوه  وعسکری بخشدار مرکزی این شهرستان در ملاقات هایی جداگانه ، دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی ، مجتبی فاطمی ، مدیر کل ثبت احوال استان ضمن بیان این خبر، افزود  : اکنون پروژه ی کارت هوشمند ملی در استان خراسان جنوبی در مراحل پایانی خود قرار داشته و نیاز است که با همکاری مسئولین هرچه سریعتر به اتمام برسد.
وی اهمیت استفاده از کارت هوشمند ملی را خاطر نشان شد و ابراز داشت مردم با در اختیار داشتن این کارت مفید می توانند بسیاری از امور خود را در بستری امن مبادله الکترونیک نمایند.
فاطمی از مردم استان درخواست کرد که در اسرع وقت نسبت به دریافت کارت هوشمند ملی خود اقدام کنند.
در ادامه ی این دیدار ها،  مصطفوی نیا ، معاون فرماندار زیرکوه  وعسکری بخشدار مرکزی این شهرستان نیز در سخنانی ضمن اشاره به جایگاه مهم کارت هوشمند ملی ، بر تسریع در روند اتمام این پروژه در شهرستان زیرکوه تاکید نمودند
گفتنی است این دیدار در محل فرمانداری و بخشداری شهرستان زیرکوه برگزار و در ادامه این سفر شهرستانی مدیر کل ثبت احوال استان از اداره ثبت احوال زیرکوه بازدید و از نزدیک جریان خدمت رسانی به مردم را مورد بازدید و بررسی  قرار داد.
 

 

 

 

 
تعداد بازدید : 701
زمان انتشار : 1397/08/10Power by : RAAKCMS