اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی
اتقان اسناد هویتی مردم ایران بسیار با اهمیت است. مقام معظم رهبری

به مناسبت فرارسیدن هفته ی بسیج برگزار شد: نشست مشورتی اعضای شورای پایگاه مقاومت شهید دستغیب

به مناسبت فرارسیدن هفته ی بسیج برگزار شد: نشست مشورتی اعضای شورای پایگاه مقاومت شهید دستغیببه مناسبت فرارسیدن هفته ی بسیج نشست مشورتی اعضای شورای پایگاه مقاومت پایگاه بسیج شهید دستغیب اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی با حضور مدیر کل استان  برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی ، مجتبی فاطمی ، مدیر کل ثبت احوال استان ضمن بیان این خبر، در این نشست افزود  : اهمیت برگزاری هفته بسیج در سال جاری به مناسبت فرارسیدن چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی از اهمیت بسزائی برخوردار بوده و دشمنان انقلاب اسلامی نیز تمام سعی خود را در کم رنگ جلوه دادن آن می نمایند، که یقینا مانند گذشته با شکست روبرو خواهد شد.
وی فرهنگ بسیجی را فرهنگ ، شجاعت ، اقتدار و صداقت خواند و اظهار داشت که در هر محیطی که با این فرهنگ عجین گشته ایم توانسته ایم دشمن را به عقب برانیم.
فاطمی دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و جایگاه ولایت فقیه را هدف تمامی بسیجیان برشمرد و غایت فرهنگ بسیجی را مانوس شدن با فرهنگ اهل بیت (س) و برخورداری از سبک زندگی آنان دانست.
این مقام مسئول ، اظهار امیدواری کرد که هفته بسیج سال جاری با شکوه تر از سالهای قبل برگزار و برای بار دیگر توطئه های دشمنان این نظام نقش برآب خواهد شد.
گفتنی است این گردهمائی در محل دفتر کار مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی  برگزار شد.
 

 

 

 

 

 
تعداد بازدید : 413
زمان انتشار : 1397/08/30Power by : RAAKCMS