اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی

با حضور سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی برگزار شد : جلسه روز ملی ثبت احوال

با حضور سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی برگزار شد : جلسه روز ملی ثبت احوال

جلسه روز ملی ثبت احوال با حضور محمدرضا حسنی مقدم ، سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی و جمعی از مسئولین استان برگزار شد


به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی ، مجتبی فاطمی ، مدیر کل ثبت احوال استان ضمن بیان این  خبر در این مراسم  افزود:  مجموعه ی ثبت احوال در سنوات اخیر رشد قابل توجهی در زمینه الکترونیکی کردن فرایند ها داشته است.
وی به آمار وقایع حیاتی در سطح استان نیز اشاره کرد و ابراز داشت که کاهش 6 درصدی آمار ولادت در خراسان جنوبی نگران کننده بوده و ضرورت دارد که نسبت به انجام اقدامات فرهنگی در این خصوص همت گمارده شود
فاطمی در ادامه عنوان داشت که هم افزائی دستگاه های اجرائی سطح استان موجب تقویت روند خدمت رسانی خواهد شد و از مسئولین مربوطه خواست تا نگاهی متفاوت به اداره کل ثبت احوال استان خصوصا در مبحث اعتبارات داشته باشند.
همچنین در این مراسم سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری نیز در سخنانی به بیان اهمیت جایگاه ثبت احوال پرداخت و از آمار این مجموعه به عنوان زیر ساخت برنامه های توسعه ی استان یاد کرد.
گفتنی است در این مراسم که در محل سالن شهید ماژانی استانداری خراسان جنوبی برگزار شد ، کلیپ روز ملی ثبت احوال نیز پخش و پیام ریاست سازمان ثبت احوال کشور ، به مناسبت سوم دی ماه  قرائت شد.
 

 

 

      
تعداد بازدید : 233
زمان انتشار : 1397/10/04Power by : RAAKCMS