اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی
اتقان اسناد هویتی مردم ایران بسیار با اهمیت است. مقام معظم رهبری

با حضور مدیر کل دفتر امور اجتماعی استانداری خراسان جنوبی برگزار شد: شورای راهبردی جمعیت

با حضور مدیر کل دفتر امور اجتماعی استانداری خراسان جنوبی برگزار شد: شورای راهبردی جمعیت


جلسه شورای راهبردی جمعیت خراسان جنوبی با حضور مدیر کل دفتر امور اجتماعی استانداری ، مدیر کل ثبت احوال استان و سایر دستگاه های عضو این شورا برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی ، مجتبی فاطمی ، مدیر کل ثبت احوال استان ضمن بیان این  خبر در این نشست افزود: بزرگداشت مراسم روز ملی جمعیت و برنامه های مرتبط در این ایام از اهمیت بسزائی برخوردار بوده و با اقدامات مناسب فرهنگی در این خصوص میتوان به اهداف تعیین شده دست یافت
وی کاهش میزان فرزند آوری در خانواده ها را از مسائل قابل توجه و جدی در عرصه اجتماعی برشمرد و اجرای برنامه های فرهنگی مرتبط با این موضوع را بسیار مهم خواند و ابراز امیدواری کرد که با داشتن نگاه فرهنگی نسبت به این مقوله ،شاهد روند بهبود این شاخص های جمعیتی در استان باشیم.
فاطمی در ادامه اشاره داشت که در صورت همکاری دستگاه های اجرائی استان ، همایش روز ملی جمعیت در اردیبهشت ماه جاری برگزار خواهد شد.
در ادامه ، موسوی کیا ، مدیر کل دفتر امور اجتماعی استانداری نیز ضمن اشاره به افزایش جمعیت فعال در کشور ، بر بهره مندی مناسب از این فرصت در عرصه های مختلف تاکید کرد.
گفتنی است این شورا در محل سالن شهید ماژانی استانداری خراسان جنوبی برگزار شد.
 

 

 

 

 

 

 

    
تعداد بازدید : 446
زمان انتشار : 1398/02/10Power by : RAAKCMS