header

در راستای برنامه ریزی روز ملی جمعیت صورت گرفت: دیدار مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی با رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجندمدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی با دکتر محمد دهقانی فیروزآبادی ،رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بیرجند دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی ، مجتبی فاطمی ، مدیر کل ثبت احوال استان ضمن بیان این  خبر در این نشست افزود: دغدغه های مقام معظم رهبری در خصوص مقوله جمعیت و توجه به شاخص های آن ، به خوبی نشان از اهمیت این موضوع داشته و لازم است تا همه ی دستگاه های مرتبط با دقت نظر بیش از پیش به آن بپردازند.
وی کاهش میزان ولادت در استان را حایز اهمیت و بررسی دانست و ابراز امیدورای کرد که با برنامه ریزی مناسب و پرداختن به موضوعات فرهنگی مرتبط با مسائل جمعیتی بتوان قدم مثبتی در این خصوص برداشت.
فاطمی در ادامه اشاره داشت که در ایام روز ملی جمعیت سال جاری اقدامات متعددی از جمله پخش برنامه ی تولیدی با موضوع جمعیت از شبکه خاوران ،تبلیغات محیطی،ارائه آمار جمعیتی و استفاده از ظرفیت روحانیون و مبلغین برای ترویج فرهنگ صحیح فرزند آوری در دین مبین اسلام انجام خواهد شد.
در ادامه ، دکتر دهقانی فیروزآبادی ، نیز ضمن اشاره به اهمیت موضوع جمعیت ، از آمادگی همکاری این دانشگاه با مجموعه ثبت احوال استان خبر داد
گفتنی است  این نشست در محل دفتر کار رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بیرجند برگزار شد.
 

 

 

 

 

 

      

جستجو در سایت

 


 

نظرسنجی

خدمات کارت هوشمند ملی را در کدام مرکز دریافت نموده اید؟

ادارات ثبت احوال
دفاتر پیشخوان
ادارات پست
هنوز ثبت نام نکرده ام.

نظرسنجی
خانه        
میز خدمت