header

خدمت هوشمند، شفافیت، کارآمدی یکصد ویکمین سالروز بنیان گذاری ثبت احوال کشور گرامی باد.

دیدار سرپرست اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی با فرماندار و امام جمعه زیرکوه و فرماندار درمیان


سرپرست اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی با عربشاهی،فرماندار زیرکوه،حجه الاسلام و المسلمین مرتضائی نیا ، امام جمعه زیرکوه و بشیری زاده فرماندار درمیان به طور جداگانه دیدار  و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی ، علیرضا مهرآور سرپرست اداره کل ثبت احوال استان با بیان این خبر در این دیدار ها افزود : ادامه روند کاهش ولادت و ازدواج در استان نگران کننده بوده و لازم است با بهره گیری از ظرفیت بالای تبلیغی روحانیون و علمای شهرستان ها ، این مهم مورد تاکید قرار بگیرد.
وی اظهار داشت که صدور شناسنامه های مکانیزه راه حل مناسبی برای کاهش جعل اسناد هویتی بوده و  ترغیب مردم در این راستا موجب متقن شدن بیش از پیش اسناد هویتی آنان خواهد شد.
مهرآور کاربردی شدن کارت هوشمند ملی را در گرو همگانی شدن آن دانست و از فرمانداران شهرستان های درمیان و زیرکوه خواست تا برای پوشش حداکثری جمعیت این شهرستان ها تلاش نمایند.
حجه الاسلام والمسلمین مرتضائی نیا، امام جمعه شهرستان زیرکوه نیز ضمن اشاره به اهمیت جایگاه کارت هوشمند ملی ، از  این کارت به عنوان تحولی بزرگ در عرصه خدمات الکترونیک دولت یاد کرد.
بشیری زاده ، فرماندار درمیان نیز در سخنانی از خدمات ثبت احوال این شهرستان قدردانی و بر همکاری بیش از پیش با این مجموعه تاکید کرد.
همچنین عرب شاهی ، فرماندار شهرستان زیرکوه نیز پوشش همگانی کارت هوشمند ملی را دغدغه مشترک فرمانداری و ثبت احوال دانست و بر تعامل مناسب تا اتمام این طرح بزرگ تاکید کرد.
گفتنی است معاونین اداره کل و روسای ادارات شهرستان ها نیز سرپرست اداره کل را در این دیدار ها همراهی کردند.
 

 

     

 

       

جستجو در سایت

 


 

نظرسنجی

خدمات کارت هوشمند ملی را در کدام مرکز دریافت نموده اید؟

ادارات ثبت احوال
دفاتر پیشخوان
ادارات پست
هنوز ثبت نام نکرده ام.

نظرسنجی
خانه        
میز خدمت