header

به مناسبت فرارسیدن ایام هفته دفاع مقدس و با حضور سرپرست اداره کل انجام شد : برپائی میز خدمت ثبت احوال در نمایشگاه دفاع مقدس


به مناسبت فرارسیدن ایام هفته دفاع مقدس و با حضور سرپرست اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی و در راستای تکریم  حقوق شهروندی میز ارائه خدمات ثبت احوال در  نمایشگاه دفاع مقدس ، برپا شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی ، علیرضا مهرآور سرپرست اداره کل ثبت احوال استان ضمن بیان این مطلب  افزود  : ارائه خدمت بی منت به مردم از راهبرد های اساسی در مجموعه ثبت احوال کشور و استان می باشد.
وی برپائی میز خدمت ثبت احوال را در راستای تکریم مردم و رعایت حقوق شهروندی دانست و ابراز امیدواری کرد که با این خدمت میزان رضایت جامعه از ثبت احوال همچون گذشته بالا باشد.
مهرآور  در ادامه گفت در محل این میز خدمت  جهادی ، خدماتی نظیر ثبت نام کارت هوشمند ملی ، اخذ درخواست تعویض شناسنامه ،پیگیری وضعیت کارت هوشمند ملی ارائه گردید و مراجعین سوالات خود را نیز از خدمات ثبت احوال ارائه داده و پاسخگوئی انجام شد.
سرپرست اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی ابراز داشت که با توجه به کاربردی شدن کارت هوشمند ملی در آینده نزدیک ضرورت دارد که هم استانی های عزیزی که این کارت را دریافت ننموده اند ، هرچه زودتر نسبت به انجام این مهم اقدام نمایند.
گفتنی است این نمایشگاه در منطقه عملیاتی بیدخت بیرجند برگزار گردید.

  

  

 


 

جستجو در سایت

 


 

نظرسنجی

خدمات کارت هوشمند ملی را در کدام مرکز دریافت نموده اید؟

ادارات ثبت احوال
دفاتر پیشخوان
ادارات پست
هنوز ثبت نام نکرده ام.

نظرسنجی
خانه        
میز خدمت