header

بازدید مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی از ادارات ثبت احوال زیرکوه و قاینات و دیدار با فرماندار زیرکوه


مدیر کل ثبت احوال استان از ادارات ثبت احوال شهرستان های زیرکوه و قاینات بازدید کرد و با عربشاهی ، فرماندار زیرکوه نیز دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی ، علیرضا مهرآور مدیر کل ثبت احوال استان با بیان این خبر افزود : در این بازدید ها ضمن دیدار مستقیم با مراجعین  نحوه خدمت رسانی به ادارات نیز مورد بررسی قرار می گیرد.
وی اظهار داشت از دیگر برنامه های این سفر شهرستانی انجام امور بازرسی ادارات زیرکوه و قاینات بوده است.
مهرآور همچنین در دیدار با عربشاهی فرماندار شهرستان زیرکوه با اشاره به آمار وقایع حیاتی این شهرستان ابراز داشت که ولادت در زیرکوه درصد مختصری کاهش داشته و ازدواج با افزایش بیش از 45 درصدی در هفت ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل روبرو بوده است.
وی اظهار داشت بیش از 82 درصد مردم این شهرستان برای کارت هوشمند ملی خود اقدام نموده اند و ضروریست تا با همکاری فرمانداری و سایر دستگاه های سطح شهرستان برنامه ریزی لازم برای دریافت کارت هوشمند ملی برای افراد باقیمانده در زیرکوه نیز صورت گیرد.
مدیر کل ثبت احوال استان ضمن اشاره به اهمیت برقراری ارتباط مناسب در ادارات تابعه در مسیر خدمت رسانی مطلوب به مردم  ، بر اهمیت بهره گیری از فیبر نوری در ارتباطات خطوط استانی ، تاکید و ابراز امیدورای کرد که با تعامل صورت گرفته ، هرچه زودتر اداره ثبت احوال شهرستان زیرکوه نیز برای برقراری ارتباط از بستر فیبر نوری استفاده نماید.
در ادامه این دیدار عربشاهی ، فرماندار زیرکوه نیز ضمن قدردانی از حضور مدیر کل ثبت احوال استان در این شهرستان ، موضوع کارت هوشمند ملی را از مسائل مورد تاکید فرمانداری در جلسات متعدد عنوان کرد و بر تلاش در راستای پوشش حداکثری این کارت در زیرکوه تاکید نمود.
گفتنی است در این سفر شهرستانی که معاون امور اسناد هویتی ، کارشناسان بازرسی و فناوری اطلاعات مدیر کل را همراهی نمودند ، جلال نعمتیان به عنوان معاون اداره ثبت احوال زیرکوه معرفی شد.

 

 

  

 


 

جستجو در سایت

 


 

نظرسنجی

خدمات کارت هوشمند ملی را در کدام مرکز دریافت نموده اید؟

ادارات ثبت احوال
دفاتر پیشخوان
ادارات پست
هنوز ثبت نام نکرده ام.

نظرسنجی
خانه        
میز خدمت