header

به مناسبت فرارسیدن ایام دهه فجر صورت گرفت : بازدید مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی از اداره ثبت احوال قاینات و دیدار با مراجعین و فرماندار شهرستان


به مناسبت فرارسیدن ایام ا... دهه مبارک فجر مدیر کل ثبت احوال استان از اداره ثبت احوال شهرستان قاینات بازدید و از نزدیک با مراجعین این اداره نیز دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی، علیرضا مهرآور مدیر کل ثبت احوال استان با بیان این خبر افزود : دیدار مستقیم با مراجعین موجب افزایش حس اعتماد مردم به مسئولین شده و بستر ساز ارتباط دو سویه ادارات و مردم می شود.
وی اظهار داشت در این سفر شهرستانی ضمن بازدید از روند خدمت رسانی به مردم در اداره ثبت احوال قاینات، با مراجعین دیدار و گفتگوی مستقیم صورت گرفت و در راستای رفع دغدغه های آنان دستورات لازم صادر شد.
مهرآور همچنین در این سفر با کریمی فرماندار شهرستان قاینات نیز دیدار و تبادل نظر کرد.
وی در این دیدار از کاهش بیش از 13 درصدی آمار ولادت در قاینات خبر داد و اظهار داشت در ده ماه نخست سال جاری 1536 واقعه ولادت و 435 واقعه فوت در قاین به ثبت رسیده است.
مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی با تاکید بر ثبت نام هرچه سریعتر برای کارت هوشمند ملی، درصد پوشش این کارت را در قاینات بیش از 83 درصد عنوان کرد و خاطر نشان شد که این میزان از درصد پوشش کشوری پائین تر می باشد.
در ادامه این دیدار کریمی، فرماندار قاینات نیز ضمن قدردانی از حضور مدیر کل ثبت احوال استان در این شهرستان، بر تلاش در راستای پوشش حداکثری کارت هوشمندملی در این شهرستان تاکید نمود.
گفتنی است در این سفر شهرستانی که معاون امور اسناد هویتی و بازرس اداره کل، مدیر کل را همراهی نمودند، امور مربوط به بازرسی اداره ثبت احوال قاینات نیز انجام شد.
 

  

جستجو در سایت

 


 

نظرسنجی

خدمات کارت هوشمند ملی را در کدام مرکز دریافت نموده اید؟

ادارات ثبت احوال
دفاتر پیشخوان
ادارات پست
هنوز ثبت نام نکرده ام.

نظرسنجی
خانه        
میز خدمت