header

با حضور مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی و فرماندار شهرستان زیرکوه برگزار شد : جلسه شورای هماهنگی ثبت احوال شهرستان زیرکوه و معارفه سرپرست جدید اداره ثبت احوال این شهرستان


با حضور مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی و عربشاهی فرماندار زیرکوه، جلسه شورای هماهنگی ثبت احوال این شهرستان برگزار و سرپرست جدید این اداره معرفی شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی،  علیرضا مهرآور مدیر کل ثبت احوال استان در این جلسه اظهار داشت : واقعه ولادت در شهرستان زیرکوه در دوماهه ابتدائی سال جاری نسبت به مدت مشابه با کاهش قریب به 5 درصدی مواجه بوده و در این مدت 68 پسر و 67 دختر در زیرکوه به دنیا آمده اند.
مهرآور در ادامه با اشاره به آمار کارت هوشمند ملی در زیرکوه ابراز داشت که تاکنون بیش از 86 درصد واجدین دریافت کارت هوشمند ملی در این شهرستان برای این کارت ثبت نام کرده اند که این جمعیت قریب به 26 هزار نفر می باشد.
وی همچنین افزود که بیش از 4000 نفر نیز تاکنون برای ثبت نام کارت هوشمند ملی خود در این شهرستان اقدام نکرده اند که ضروریست هرچه سریعتر نسبت به این مهم مبادرت نمایند.
مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی با اشاره به ضریب بالای امنیتی شناسنامه های مکانیزه افزود در شهرستان زیرکوه با صدور بیش از 25 هزار جلد شناسنامه مکانیزه 85.5 درصد واجدین شرایط، پوشش داده شده اند.
در ادامه این نشست عربشاهی،فرماندار شهرستان زیرکوه نیز ضمن قدردانی از خدمات ارائه شده در اداره ثبت احوال این شهرستان، بر همکاری بیش از پیش با این مجموعه تاکید کرد.
همچنین در این جلسه جلال نعمتیان به عنوان سرپرست جدید ثبت احوال شهرستان زیرکوه معرفی و از خدمات حسین زنگوئی رئیس سابق این اداره قدردانی شد.
گفتنی است این نشست در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان زیرکوه برگزار شد.

  


 

جستجو در سایت

 


 

نظرسنجی

خدمات کارت هوشمند ملی را در کدام مرکز دریافت نموده اید؟

ادارات ثبت احوال
دفاتر پیشخوان
ادارات پست
هنوز ثبت نام نکرده ام.

نظرسنجی
خانه        
میز خدمت