header

اتقان اسناد هویتی مردم ایران بسیار با اهمیت است. مقام معظم رهبری

با حضور مدیرکل ثبت احوال خراسان جنوبی و فرماندار قاینات برگزار شد : جلسه شورای هماهنگی ثبت احوال شهرستان قاینات


جلسه شورای هماهنگی ثبت احوال شهرستان قاینات با حضور مدیر کل ثبت احوال استان و کریمی، فرماندار این شهرستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی، علیرضا مهرآورمدیر کل ثبت احوال استان ضمن بیان این خبر افزود: در سه ماهه نخست سال جاری 525 واقعه ولادت در قاینات به ثبت رسیده که از این تعداد 253 نفر پسر و 272 نفر دختر بوده اند که در ازای تولد هر 100 فرزند دختر 93 نوزاد پسر متولد شده است  که این آمار نسبت به مدت مشابه سال جاری قریب به 9 درصد افزایش داشته است.
مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی همچنین ابرازداشت در مدت یاد شده تعداد 152 واقعه فوت نیز در این شهرستان به وقوع پیوسته که از این تعداد 58 واقعه شهری و مابقی در روستا های قاینات ثبت شده است.
مهرآور اظهار داشت که با ثبت 319 ازدواج در قاینات ثبت ازدواج در این شهرستان در سه ماهه نخست سالجاری با رشد 3.6 درصدی روبرو بوده است.
این مقام مسئول ضمن اشاره به این مطلب که پوشش کارت هوشمند ملی در شهرستان قاینات قریب به 85 درصد شده است از لزوم سرعت بخشیدن به اخذ درخواست این کارت سخن به میان آورد و خواستار همراهی بیش از پیش مردم این شهرستان با این پروژه ملی شد.
در ادامه این نشست علی وجدی، به عنوان رئیس جدید اداره ثبت احوال قاینات معرفی و از خدمات غلامرضا رجب زاده که به کسوت بازنشستگی نائل آمده بود قدردانی شد.
همچنین بازدید از اداره ثبت احوال شهرستان قاینات، دیدار با مراجعین این اداره و تقدیر از پیشکسوتان ثبت احوال قاین از دیگر برنامه های سفر مدیر کل ثبت احوال استان به قاینات بود.
گفتنی است معاون امور اسناد هویتی و سرپرست حراست اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی، مدیر کل را در این سفر همراهی کردند.

 

   

جستجو در سایت

 


 

نظرسنجی

خدمات کارت هوشمند ملی را در کدام مرکز دریافت نموده اید؟

ادارات ثبت احوال
دفاتر پیشخوان
ادارات پست
هنوز ثبت نام نکرده ام.

نظرسنجی
خانه        
میز خدمت