header

اتقان اسناد هویتی مردم ایران بسیار با اهمیت است. مقام معظم رهبری

مدیرکل ثبت احوال خراسان جنوبی اعلام کرد : رشد بیش از 11 درصدی ولادت در شهرستان سربیشه


جلسه شورای هماهنگی ثبت احوال شهرستان سربیشه با حضور مدیر کل ثبت احوال استان و محمدی، فرماندار این شهرستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی، علیرضا مهرآورمدیر کل ثبت احوال استان ضمن بیان این خبر در این نشست افزود: در سه ماهه نخست سال جاری 209 واقعه ولادت در سربیشه به ثبت رسیده که از این تعداد 108 نفر پسر و 101 نفر دختر بوده اند که این آمار نسبت به مدت مشابه سال قبل بیش از 11 درصد افزایش داشته است.
مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی همچنین ابرازداشت در مدت یاد شده تعداد 61 واقعه فوت نیز در این شهرستان به وقوع پیوسته که از این تعداد 25 نفر زن  و 36 نفر مرد بوده اند.
مهرآور اظهار داشت که در سه ماهه نخست سال جاری 82 واقعه ازدواج در سربیشه ثبت شده که بیش از 53 درصد آن در مناطق شهری انجام شده است.
این مقام مسئول بیشترین فراوانی نام در گروه پسران در مدت یاد شده در سربیشه را  به ترتیب امیرعلی، ابوالفضل و محمد و در گروه دختران فاطمه، فاطمه زهرا و ریحانه عنوان کرد و خواستار انتخاب نام های نیکو برگرفته از فرهنگ اصیل اسلامی و ایرانی برای فرزندان شد.
وی همچنین با اشاره به اینکه بیش از 4 هزار نفر در این شهرستان تاکنون برای ثبت نام کارت هوشمند ملی خود مراجعه نکرده اند، افزود قریب به 87 درصد مردم شهرستان برای این کارت پوشش داده شده اند.
گفتنی است این نشست در محل سالن فرمانداری شهرستان سربیشه برگزار شد.


  

 

جستجو در سایت

 


 

نظرسنجی

خدمات کارت هوشمند ملی را در کدام مرکز دریافت نموده اید؟

ادارات ثبت احوال
دفاتر پیشخوان
ادارات پست
هنوز ثبت نام نکرده ام.

نظرسنجی
خانه        
میز خدمت