header

دیدار مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی با فرمانداربشرویه


مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی با علی شفیعی، فرماندار شهرستان بشرویه دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی، علیرضا مهرآور مدیر کل ثبت احوال استان با بیان این خبر در این دیدار افزود : ولادت در شهرستان بشرویه در پنج ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه با رشد بیش از 16 درصدی روبرو بوده است.
وی اظهار داشت که در همین مدت فوت در شهرستان روند کاهشی 19 درصدی را داشته و میانگین سن درگذشتگان نیز از 78 سال به بالا بوده است.
مهرآور به آمار ازدواج و طلاق در بشرویه نیز اشاره کرد و ابراز داشت، طلاق در مدت پنج ماهه ی ابتدائی امسال 37 درصد کاهش و ازدواج نیز قریب به 5 درصد افزایش داشته است.
وی بیشترین فراوانی نام در گروه پسران را در بشرویه به ترتیب امیرحسین و مهدیار و در گروه دختران ریحانه و فاطمه در پنج ماهه نخست امسال عنوان کرد.
مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی از پوشش مناسب کارت هوشمند ملی در بشرویه خبر داد و اظهار داشت تاکنون بیش از 10 هزار جلد شناسنامه مکانیزه نیز در این شهرستان صادر و به متقاضیان تحویل شده است.
همچنین در این دیدار علی شفیعی، فرماندار شهرستان بشرویه نیز ضمن قدردانی از خدمات مجموعه ثبت احوال ، بر رفع دغدغه های مشترک فرمانداری و اداره ثبت احوال بشرویه از جمله تکمیل ساختمان اداری این شهرستان تاکید کرد.
گفتنی است این دیدار در محل دفتر کار فرماندار بشرویه  برگزار شد.
 

   

جستجو در سایت

 


 

نظرسنجی

خدمات کارت هوشمند ملی را در کدام مرکز دریافت نموده اید؟

ادارات ثبت احوال
دفاتر پیشخوان
ادارات پست
هنوز ثبت نام نکرده ام.

نظرسنجی
خانه        
میز خدمت