header

مدیر کل ثبت احوال استان عنوان کرد: افزایش قریب به 35 درصدی ازدواج در شهرستان فردوس


مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی در دیدار با حلاج مقدم، فرماندار فردوس به بیان آخرین آمار وقایع حیاتی در این شهرستان پرداخت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی، علیرضا مهرآور مدیر کل ثبت احوال استان با بیان این خبر در این دیدار افزود : ازدواج در پنج ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه پارسال قریب به 35 درصد افزایش داشته و در همین مدت طلاق در این شهرستان با افزایش بیش از 24 درصدی مواجه بوده است.
وی ابراز داشت ولادت در پنج ماهه اول سالجاری در فردوس نیز با کاهش قریب به 19 درصدی روبرو بوده و فوت نیز 2.9 درصد کاهش داشته است.
مهرآور با اشاره به اهمیت ثبت نام هم استانی های ارجمند برای کارت هوشمند ملی افزود، در شهرستان فردوس تاکنون بیش از 35 هزار درخواست کارت هوشمند ملی اخذ شده که میتوان گفت 97 درصد واجدین شرایط پوشش داده شده است.
وی بیشترین فراوانی نام در گروه پسران را در این شهرستان به ترتیب ابوالفضل، امیرعلی،  امیرحسین، محمدجواد، علیرضا، محمد، یاسین وامیرعباس و در گروه دختران فاطمه زهرا، فاطمه، حلما، بهار، نازنین زهرا، زینب وحسنا در شش ماهه نخست امسال عنوان کرد.
مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی از پوشش بیش از 77 درصدی شناسنامه مکانیزه در فردوس خبر داد و اظهار داشت تاکنون بیش از 28 هزار جلد شناسنامه مکانیزه بالای پانزده سال نیز در این شهرستان صادر و به متقاضیان تحویل شده است.
همچنین در این دیدار حلاج مقدم، فرماندار شهرستان فردوس نیز ضمن قدردانی از خدمات مجموعه ثبت احوال ، بر  همکاری بیش از پیش با ثبت احوال تاکید کرد.
گفتنی است این دیدار در محل دفتر کار فرماندار شهرستان فردوس برگزار شد.
 

جستجو در سایت

 


 

نظرسنجی

خدمات کارت هوشمند ملی را در کدام مرکز دریافت نموده اید؟

ادارات ثبت احوال
دفاتر پیشخوان
ادارات پست
هنوز ثبت نام نکرده ام.

نظرسنجی
خانه        
میز خدمت