اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی

مدیر کل ثبت احوال استان عنوان کرد: ابراز ارادت بیش از 36 هزار نفر از مردم خراسان جنوبی با انتخاب نام و القاب امام حسن مجتبی(ع)

مدیر کل ثبت احوال استان عنوان کرد: ابراز ارادت بیش از 36 هزار نفر از مردم خراسان جنوبی با انتخاب نام و القاب امام حسن مجتبی(ع)

از ابتدای تاسیس سازمان ثبت احوال تعداد 36617  نفر به نام نیکوی امام  حسن مجتبی (ع) و القاب آن  حضرت در خراسان جنوبی نام گذاری شده اند.
به گزارش روابط عمومی ثبت احوال خراسان جنوبی مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی ضمن تبریک فرارسیدن میلاد امام حسن مجتبی(ع)، اظهار داشت از ابتدای تاسیس سازمان ثبت احوال تعداد 36617 نفر مزین به نام زیبای آن امام بزرگوار و القاب ایشان  در استان خراسان جنوبی نام گذاری شده اند.
پور حسین در ادامه ضمن تاکید بر بهره مندی از فرصت ماه رمضان در تقرب به درگاه ربوبی و شناخت جایگاه رفیع اهل بیت عصمت و طهارت (س) ، خاطر نشان کرد از ابتدا سال جاری  تاکنون تعداد 24  نفر از نوزادان متولد شده در استان بنام حسن و القاب آن امام همام نام گذاری شده اند.
وی همچنین  مکتب امام حسن مجتبی (ع)را مکتب کرامت و بزرگواری عنوان کرد و بر مطالعه در خصوص سیره کریم اهل بیت (س) تاکید کرد.
گفتنی است از سال 1390 تا کنون نیز بیش از 750  نفر به نام های حسن، محمدحسن، امیرحسن، حسن رضا، حسنعلی و مجتبی  در استان نام گذاری شده اند.
 
تعداد بازدید : 661
زمان انتشار : 1396/03/18Power by : RAAKCMS