اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی

شرکت منسجم کارکنان ثبت احوال خراسان جنوبی در راهپیمائی روز قدس

شرکت منسجم کارکنان ثبت احوال خراسان جنوبی در راهپیمائی روز قدس

مدیر کل، معاونین و کارکنان ثبت احوال خراسان جنوبی در راهپیمائی روز قدس شرکت نمودند.
به گزارش روابط عمومی ثبت احوال خراسان جنوبی، علی پورحسین مدیر کل ثبت احوال استان  عنوان کرد: روز قدس از اهمیت بالایی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی برخوردار بوده و همواره مورد تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی و سایر مسئولین کشور می باشد.
وی همچنین عنوان کرد  که شرکت گسترده مردم در این راهپیمائی عظیم، در گرمای هوا و با زبان روزه پیام روشن مقاومت و ایثار در راه خدا را برای دشمنان اسلام مخابره خواهد کرد.
مدیر کل ثبت احوال  خراسان جنوبی همچنین ابرازداشت دفاع از آرمان های فلسطین، دفاع از ارزشهای بلند اسلامی بوده و بر همگان ضروری ست تا با تمام امکانات در این مسیر گام بردارند.
پورحسین اظهار داشت که پرسنل ثبت احوال در سطح استان به طور منسجم همیشه در برنامه های راهپیمائی خصوصا راهپیمائی روز قدس شرکت داشته و   وظیفه ی خود در این خصوص به خوبی ایفا می نمایند.
گفتنی است این راهپیمائی که با حضور پرسنل ثبت احوال خراسان جنوبی همراه بود، در مرکز استان از میدان ابوذر  به سمت مسجد امام حسین(ع) برگزار شد و در پایان سیدمرتضی بختیاری قائم مقام آستان قدس رضوی (ع) به سخنرانی پرداخت و پس از قرائت بیانیه پایانی شرکت کنندگان نمازجمعه را اقامه نمودند.

      

   
تعداد بازدید : 588
زمان انتشار : 1396/04/04Power by : RAAKCMS