اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی

با حضور مدیر کل و کارکنان ثبت احوال استان برگزار شد: محفل انس با قرآن کریم

با حضور مدیر کل و کارکنان ثبت احوال استان برگزار شد: محفل انس با قرآن کریم

همزمان با آخرین روز ماه مبارک رمضان محفل انس و ختم قرآن کریم در اداره کل ثبت احوال استان برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی ثبت احوال خراسان جنوبی، علی پورحسین مدیر کل ثبت احوال استان  ضمن بیان این خبر افزود: ماه مبارک رمضان به عنوان بهار قرآن، بهترین فرصت انس گیری با این کلام نورانی و بهره مندی از تعالیم زندگی بخش آن می باشد.
وی همچنین عنوان کرد  که توجه به قرآن کریم موجب نورانیت دلها و تقرب بیشتر به ذات اقدس الهی شده و بستر ساز ساختن زندگی ای مبتنی بر دستورات اسلام را فراهم می آورد.
مدیر کل ثبت احوال  خراسان جنوبی همچنین ابرازداشت تلاوت روزانه کلام وحی به همراه ترجمه آن از برنامه های ثابت مجموعه ثبت احوال استان بعد از اقامه نماز ظهر و عصر بوده و قرآن تلاوت شده در این ایام در آخرین روز ماه مبارک رمضان سال جاری ختم گردید.
پورحسین انس بیش از پیش با قرآن در سایر ایام سال را از ضروریات زندگی معنوی برشمرد و بر تدبر در آیات قرآن و بهره جستن از نکات تفسیری آن تاکید کرد.
گفتنی است در این مراسم ،وحید براتی، نفر اول مسابقات قرآن استان به تلاوت آیات پایانی سوره مبارکه یس پرداخت و در انتها نیز با قرائت ترتیل دست جمعی سور پایانی قرآن ، کلام وحی ختم گردید و در روزهای ابتدایی ماه شوال دور جدید تلاوت روزانه قرآن مجید در اداره کل ثبت احوال استان آغاز خواهد شد.

   
تعداد بازدید : 558
زمان انتشار : 1396/04/07Power by : RAAKCMS