اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی
ثبت احوال نوین، هویت دیجیتال ----------------خون شهیدان تضمین کننده استقلال ملت و سربلندی اسلام است.

معاون وزیر کشور در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل: تمام افراد بالای ۱۵ سال تا پایان سال ۹۷ کارت هوشمند ملی دریافت می‌کنند

معاون وزیر کشور در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل: تمام افراد بالای ۱۵ سال تا پایان سال ۹۷ کارت هوشمند ملی دریافت می‌کنند

معاون وزیر کشور و رئیس سازمان ثبت احوال با اشاره به اینکه باید تمام توان و تلاشمان را برای انجام این تعهد به کار گیریم بیان کرد: همت، تلاش و دوست خوب از شرایط موفقیت است و استفاده از تجربه دیگران و مشورت با دیگران نیز از دیگر  عوامل موفقیت است.

درخشان‌نیا با اشاره به اینکه در ثبت احوال باید تکریم ارباب رجوع، همدلی، همکاری، داشتن خلق حسن با مردم مورد توجه باشد تصریح کرد: انضباط اداری نیز باید مورد توجه قرار گیرد.

وی خاطرنشان کرد: در سازمان ثبت احوال برای سال 96 برنامه‌ای تنظیم کردیم که محقق کردن اهداف برنامه تا 100 درصد را از مدیران استانی انتظار داریم و ادارات باید از جزیره‌ای عمل کردن پرهیز کنند.

معاون وزیر کشور با اشاره به اینکه در سال 96 نسبت به سال 95 از نظر اعتبارات و  امور رفاهی بهتر هستیم یادآور شد: وظیفه سازمان ثبت احوال مانند گذشته تنها صدور شناسنامه نیست بلکه بسیار پیش رو و به خصوص در دولت الکترونیک یکی از کلیدی‌ترین سازمان‌ها است.

درخشان‌نیا با بیان اینکه پس از کامل شده پایگاه‌های اطلاعاتی و پایان یافتن طرح کارت هوشمند، شناسنامه‌ها حذف خواهند شد اظهار داشت: پایگاه اطلاعاتی راه‌اندازی کردیم که از سال 1297 اطلاعات بیش از 120 میلیون ایرانی در آن ذخیره شده است.

وی با بیان اینکه در هر ثانیه بیش از 6 هزار استعلام را پاسخگو هستیم افزود: ادغام اسناد هویتی یکی از مأموریت‌های سازمان ثبت احوال کشور است.

رئیس سازمان ثبت احوال کشور گفت: امروز ثبت احوال نوین شده است و چهره و جایگاه ویژه‌ای پیدا کرده است و کارت هوشمند کلید ورود به دولت الکترونیک است.

درخشان‌نیا با اشاره به اینکه طی 2 سال گذشته تاکنون 26 میلیون کارت هوشمند تولید شده است بیان کرد: برنامه ما این است تا پایان سال 97 همه افراد بالای 15 سال کارت هوشمند دریافت کنند.
تعداد بازدید : 634
زمان انتشار : 1396/06/12Power by : RAAKCMS