اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی
یکصد سال تلاش، مدیریت هوشمند هویت ایرانیان----فرارسیدن هفته ثبت احوال گرامی باد

در مراسمی با حضور استاندار خراسان جنوبی صورت پذیرفت: رونمائی از سند هویتی استاد عبداللهی

در مراسمی با حضور استاندار خراسان جنوبی صورت پذیرفت: رونمائی از سند هویتی استاد عبداللهی

همزمان با اختتامیه جشنواره تآتر استان که با حضور استاندار خراسان جنوبی و سایر مسئولین استان برگزار گردید از سند هویتی استاد محمدحسین عبداللهی رونمائی شد.

به گزارش روابط عمومی ثبت احوال خراسان جنوبی، مجتبی فاطمی مدیرکل ثبت احوال استان در حاشیه این مراسم، افزود: استاد محمدحسین عبداللهی از مفاخر و بزرگان تآتر استان بوده اند و به پاس زحمات چندین ساله این استاد مرحوم، این مراسم برگزار گردید.

وی همچنین عنوان کرد که رونمائی از اسناد هویتی مفاخر استان ضمن اینکه موجب توجه هرچه بیشتر به این بزرگان می گردد، بسترساز تشویق جوانان و نوجوانان برای ادامه دادن مسیر این مشاهیر نیز می شود.

مدیرکل ثبت احوال استان همچنین ابراز داشت استان خراسان جنوبی مهد مفاخر بزرگ و پدران علوم مختلف در کشور بوده و همین امر نیز باعث غنای فرهنگی این خطه از کشور ایران شده است.

این مقام مسئول تعامل مناسب و ورود مجموعه ثبت احوال در برنامه های فرهنگی نظیر رونمائی ها را هم موجب تقویت بنیه فرهنگی دستگاه و شناساندن بیشتر خدمات ثبت احوال به مردم دانست.

گفتنی است استاندار خراسان جنوبی، رئیس شورای نظارت و ارزشیابی تآتر کشور، جمعی از مدیران کل و مسئولین خراسان جنوبی و همچنین خانواده مرحوم عبداللهی در این مراسم حضور داشتند.

    

           
تعداد بازدید : 713
زمان انتشار : 1396/06/29Power by : RAAKCMS