اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی

با حضور رئیس ستاد اقامه نماز استان صورت گرفت : برگزاری جلسه شورای اقامه نماز اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی

با حضور رئیس ستاد اقامه نماز استان صورت گرفت : برگزاری جلسه شورای اقامه نماز اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی

با حضور مدیر کل ثبت احوال استان و رئیس ستاد اقامه نماز خراسان جنوبی ، جلسه شورای اقامه نماز اداره کل ثبت احوال استان برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی ثبت احوال خراسان جنوبی ، مجتبی فاطمی مدیر کل ثبت احوال استان در این جلسه ابراز داشت: در اهمیت اقامه نماز جماعت همین بس که حضرت سید الشهدا (ع) در روز عاشورا و در بحبوحه میدان نبرد نماز جماعت را اقامه نمود و با اینکار جایگاه نماز اول وقت و جماعت را به همگان آموخت.
مدیر کل ثبت احوال  خراسان جنوبی همچنین افزود:قدردانی از فعالین نماز در سراسر استان ،برپایی مسابقات کتابخوانی با موضوع نماز و تقویت سیر مطالعاتی در این زمینه و تصحیح قرائت نماز از مهم ترین برنامه های پیش روی مجموعه ثبت احوال استان در خصوص بحث نماز می باشد.
وی اقامه نماز جماعت با حضور حداکثری همکاران ،قرائت کلام وحی با ترجمه ،برپائی جلسات متعدد بصیرت افزائی و معنوی در نمازخانه ،پخش اذان حلقومی ،برپایی جشن تکلیف فرزندان پرسنل و برگزاری منظم جلسات شورای اقامه نماز را از مهم ترین فعالیت های انجام شده در ستاد اقامه نماز این اداره کل عنوان کرد.
همچنین در ادامه این نشست ،حجه الاسلام والمسلمین کمیلی ، رئیس ستاد اقامه نماز استان نیز در سخنانی ضمن تقدیر از فعالیت های ارزشمند مجموعه ثبت احوال استان درخصوص ترویج فرهنگ نورانی نماز،اقامه نماز جماعت را در این دستگاه نهادینه شده یاد کرد و بر الگو گیری سایر مجموعه های دولتی از این اداره کل تاکید نمود .
گفتنی است این جلسه با حضور اعضا ستاد اقامه نماز استان و اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی در محل دفتر کار مدیر کل استان  برگزار گردید.

 

                        

 
تعداد بازدید : 585
زمان انتشار : 1396/07/13Power by : RAAKCMS