اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی
ثبت احوال نوین، هویت دیجیتال ----------------خون شهیدان تضمین کننده استقلال ملت و سربلندی اسلام است.

با حضور استاندار و جمعی از مسئولین خراسان جنوبی انجام شد : رونمائی از سند هویتی پروفسور کامیابی مسک

با حضور استاندار و جمعی از مسئولین خراسان جنوبی انجام شد : رونمائی از سند هویتی پروفسور کامیابی مسک


به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی ، مجتبی فاطمی ، مدیر کل ثبت احوال استان در حاشیه این مراسم افزود :رونمائی از اسناد هویتی مفاخر استان ، برگ زرینی از خدمات فرهنگی مجموعه ثبت احوال استان بوده است.
مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی همچنین موضوع پرداختن به مفاخر جامعه را حائز اهمیت بالایی دانست و ابراز داشت پروفسور کامیابی مسک شخصیتی شناخته شده در عرصه ملی و حتی بین المللی بوده و خدمات گسترده ایشان در حوزه تآتر بر کسی پوشیده نمی باشد.
وی از تالیفات گسترده دکتر کامیابی مسک یاد کرد و راهنمائی و داوری صدها پایان نامه و رساله در مقاطع مختلف کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا را از جمله افتخارات این استاد برجسته دانست.
فاطمی عنوان داشت که وی مسئولیت های دولتی و همکاری هایی نیز با سازمان یونسکو داشته که از مهمترین آنها دبيری مركز ملي تئاتر ايران  وابسته به سازمان فرهنگي يونسكو و  عضویت در كميسيون تعليم و تربيت كودكان و نو جوانان این سازمان می باشد.
این مقام مسئول خاطرنشان کرد که آئین نکوداشت پروفسور کامیابی فضایی مناسب برای رونمائی از سند هویتی ایشان بوده و با تعاملات صورت گرفته این اقدام با حضور ارزشمند شخص پروفسور کامیابی مسک صورت پذیرفت.
همچنین در این مراسم دکتر مروج الشریعه ،استاندار خراسان جنوبی نیز در سخنانی بر اهمیت نخبه پروری و نکوداشت مفاخر استان و شناساندن آنها به نسل نوجوان جامعه تاکید نمود.
گفتنی است این مراسم با حضور استاندار خراسان جنوبی ، پروفسور کامیابی مسک،شفیعی مدیر کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی ،دکتر قطب الدین صادقی از هنرمندان برجسته ی کشور و جمعی از مسئولین و هنرمندان خراسان جنوبی  در محل سالن علامه فرزان شهرستان بیرجند برگزار گردید .

 

                                                                                 
 
تعداد بازدید : 669
زمان انتشار : 1396/08/11Power by : RAAKCMS