اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی
ثبت احوال نوین، هویت دیجیتال ----------------خون شهیدان تضمین کننده استقلال ملت و سربلندی اسلام است.

در آستانه روز ملی ثبت احوال صورت گرفت : دیدار مدیر کل ثبت احوال استان با نماینده مردم بیرجند،درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی

در آستانه روز ملی ثبت احوال صورت گرفت : دیدار مدیر کل ثبت احوال استان با نماینده مردم بیرجند،درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی

مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی ، با حجت الاسلام و المسلمین عبادی ، نماینده مردم شریف بیرجند،درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی ثبت احوال خراسان جنوبی ، مجتبی فاطمی مدیر کل ثبت احوال استان ضمن بیان این خبر ، افزود: این دیدار به مناسبت فرارسیدن ایام روز ملی ثبت احوال صورت گرفته است.
مدیر کل ثبت احوال  خراسان جنوبی همچنین عنوان داشت که کاهش دغدغه های مردم و تسهیل در روند خدمت رسانی به آنان از رسالت های مهم مجموعه ثبت احوال بوده که لازم است این مهم با قوت ادامه یابد.

فاطمی اظهار داشت که راه اندازی ایستگاه سیار کارت هوشمند ملی نیز گامی در همین راستا بوده و مجموعه ثبت احوال استان تلاش دارد تا در اسرع وقت کلیه هم استانی های عزیز از کارت هوشمند ملی و مزایای آن برخوردار گردند.

وی به کاهش تردد ها و هزینه های مردم در خصوص خدمات ثبت احوال نیز اشاره داشت و ابراز امیدواری کرد که با تامین اعتبار لازم ، ایستگاه های سیار کارت هوشمند ملی افزایش یافته وارائه خدمت به مردم روند سریع تر و آسان تری به خود بگیرد.
در ادامه این دیدار حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدباقر عبادی ،نماینده مردم بیرجند،درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی نیز در سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از خدمات اداره کل ثبت احوال استان ،ابتکار راه اندازی ایستگاه سیار کارت هوشمند ملی را ستودنی ارزیابی کرد و بر تلاش در راستای کاهش مشکلات مردم تاکید نمود.

گفتنی است این دیدار در دفتر کار نماینده مردم بیرجند ،درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی صورت گرفت.

 
تعداد بازدید : 395
زمان انتشار : 1396/09/30Power by : RAAKCMS