اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی
ثبت احوال نوین، هویت دیجیتال ----------------خون شهیدان تضمین کننده استقلال ملت و سربلندی اسلام است.

در آستانه روز ملی ثبت احوال و با حضور مسئولین استان برگزار شد: رونمائی از اسناد هویتی شهدای انقلاب اسلامی قاینات

در آستانه روز ملی ثبت احوال و با حضور مسئولین استان برگزار شد: رونمائی از اسناد هویتی شهدای انقلاب اسلامی قاینات

با حضور مدیر کل ثبت احوال استان،امام جمعه و فرماندار قاینات ،حجه الاسلام والمسلمین جوشقانی از راویان دفاع مقدس و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی از سند هویتی شهدای انقلاب اسلامی قاینات رونمائی شد.
به گزارش روابط عمومی ثبت احوال خراسان جنوبی ، مجتبی فاطمی مدیر کل ثبت احوال استان در این حاشیه این مراسم ابراز داشت: این مراسم در آستانه روز ملی ثبت احوال و سالگرد عروج پنج تن از شهدای انقلاب اسلامی شهرستان قاینات برگزار شد.

مدیر کل ثبت احوال استان خلوص نیت  و ارتباط مستمر شهدا با خدا و اهل بیت (س) را رمز جاودانگی شهدا دانست و ابراز کرد که تهیه و تنظیم شناسنامه های نمادین شهدا توسط مجموعه ثبت احوال از همین رو بوده و روز شهادت این یادگاران روزهای سخت انقلاب در واقع تولدی دوباره می باشد.
فاطمی از اهدای شناسنامه نمادین شهید به یکی از خانواده های همین شهیدان خبر داد و ابراز امیدورای کرد که این گونه برنامه ها موجب تقویت روحیه ایثار و شهادت و همچنین زنده نگه داشتن یاد شهدا میگردد.
وی گفت در این مراسم از اسناد هویتی شهیدان ،سیدمحمدعلی ریاحی ،محمدصبیانی،حاجی محمدنصیری نژاد ،حسین آقا مهدوی الحسینی و غلامرضا لاخی که همگی این بزرگواران در دفاع از انقلاب اسلامی و در سال 1357 به فیض عظیم شهادت نائل آمدن رونمائی گردید.

گفتنی است این مراسم با حضور جمعیت کثیری از مردم شهرستان قاینات و در سالن دانشگاه آزاد اسلامی این شهرستان برگزار گردید.

       

       

 

 


 
تعداد بازدید : 436
زمان انتشار : 1396/09/30Power by : RAAKCMS