اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی
یکصد سال تلاش، مدیریت هوشمند هویت ایرانیان----فرارسیدن هفته ثبت احوال گرامی باد

در آستانه سالروز تاسیس سازمان ثبت احوال کشور و با حضور مسئولین استان برگزار شد : راه اندازی ایستگاه سیار کارت هوشمند ملی در بخش درح

در آستانه سالروز تاسیس سازمان ثبت احوال کشور و با حضور مسئولین استان برگزار شد : راه اندازی ایستگاه سیار کارت هوشمند ملی در بخش درح

ا حضور مدیر کل ثبت احوال استان ،فرماندار سربیشه ، بخشدار درح و سایر مسئولین شهرستانی ایستگاه سیار کارت هوشمند ملی در بخش درح از شهرستان سربیشه راه اندازی شد.
به گزارش روابط عمومی ثبت احوال خراسان جنوبی ، مجتبی فاطمی مدیر کل ثبت احوال استان ضمن بیان این خبر افزود:راه اندازی ایستگاه سیار کارت هوشمند ملی در بخش محروم درح ،خدمتی در راستای کاهش هزینه های مردم و تسهیل در اخذ کارت هوشمند ملی می باشد.

مدیر کل ثبت احوال استان همچنین در گردهمائی دهیاران و شوراهای اسلامی درح ابراز داشت که ارتقاء جایگاه خراسان جنوبی در خصوص اخذ کارت هوشمند ملی در سطح کشور در ماه های اخیر نشان دهنده ی تلاش گسترده همکاران ثبت احوال این استان می باشد.
فاطمی واجدین دریافت کارت هوشمند ملی را در شهرستان سربیشه بیش از 28 هزار نفر اعلام کرد و افزود که از این تعداد قریب به 16 هزار نفر اقدام به دریافت کارت هوشمند ملی نموده اند و سایرین نیز با استفاده از فرصت فراهم شده در بخش درح و راه اندازی ایستگاه سیار ،هرچه سریعتر نسبت به این مهم اقدام نمایند.
وی به راه اندازی ایستگاه سیار در چندین نقطه از استان نیز اشاره داشت و عنوان کرد که تا کنون قریب به سه هزار درخواست کارت هوشمند ملی از طریق همین ایستگاه ها اخذ شده است.
همچنین فلاحی ،فرماندار سربیشه نیز در سخنانی ضمن قدردانی از زحمات مجموعه ثبت احوال در خصوص راه اندازی ایستگاه سیار کارت هوشمند ملی ،فرصت فراهم شده را برای مردم محروم بخش درح ، فرصتی کم نظیر ارزیابی کرد و بر استفاده حداکثری از آن تاکید نمود.

گفتنی است در حاشیه این مراسم ،مدیر کل ثبت احوال استان با مراجعین بخش درح دیدار و از نزدیک در جریان مشکلات آنان قرار گرفت.

 

   

اخذ درخواست کارت هوشمند ملی ، ایستگاه سیار،مناطق محروم استان خراسان جنوبی

   

  


 
تعداد بازدید : 595
زمان انتشار : 1396/09/30Power by : RAAKCMS