اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی
یکصد سال تلاش، مدیریت هوشمند هویت ایرانیان----فرارسیدن هفته ثبت احوال گرامی باد

باحضور قائم مقام نماینده ولی فقیه دراستان و به مناسبت روز ملی ثبت احوال صورت گرفت : رونمائی از سند هویتی مرحوم آیت الله عبادی

باحضور قائم مقام نماینده ولی فقیه دراستان و به مناسبت روز ملی ثبت احوال صورت گرفت : رونمائی از سند هویتی مرحوم آیت الله عبادی

در آستانه فرارسیدن روز ملی ثبت احوال و با حضور حجت الاسلام و المسلمین نوفرستی ،قائم مقام نماینده ولی فقیه در استان،حجت الاسلام والمسلمین مختاری ،امام جمعه موقت شهرستان بیرجند و مدیر کل ثبت احوال استان از سند هویتی مرحوم آیت الله سید مهدی عبادی رونمائی شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی ، مجتبی فاطمی ، مدیر کل ثبت احوال استان ضمن بیان این خبر افزود : این مراسم به پاس خدمات گسترده مرحوم آیت الله عبادی در سنگر امامت جمعه شهرستان مشهد و نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان،برگزار شد.
مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی شخصیت بارز و اخلاقی مرحوم عبادی را دارای ابعاد گوناگونی برشمرد و اظهار داشت که ایشان در مسیر وحدت در جامعه اسلامی قدم های موثری را برداشته اند.
وی ابراز داشت که با عنایت به اینکه این مرحوم سالیان طولانی به بیان خطبه و ارشاد در تریبون نمازجمعه میپرداختند،لذا مصلی نمازجمعه بهترین مکان برای این مراسم رونمائی بود.
فاطمی توجه بیش از پیش به   بزرگان استان را موجب تعالی هرچه بیشتر مقام و شخصیت این افراد برشمرد و ترویج سیره زندگی این مفاخر را خواستار شد.
گفتنی است این مراسم در بین نماز جمعه و عصر در محل مصلی المهدی (عج)(محل برگزاری نماز جمعه) شهرستان بیرجند برگزار شد.

 

 

 

  

 

    


 
تعداد بازدید : 563
زمان انتشار : 1396/10/02Power by : RAAKCMS