اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی

به مناسبت فرارسیدن ایام ا... دهه فجر صورت گرفت: دیدار مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی با جانباز دفاع مقدس

به مناسبت فرارسیدن ایام ا... دهه فجر صورت گرفت: دیدار مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی با جانباز دفاع مقدس


به مناسبت فرارسیدن ایام فرخنده دهه فجر انقلاب اسلامی ، مدیر کل و جمعی از کارکنان ثبت احوال استان با مهرنیا از جانبازان سرافراز دفاع مقدس دیدار و گفتگو نمودند.
به گزارش روابط عمومی ثبت احوال خراسان جنوبی ، مجتبی فاطمی مدیر کل ثبت احوال استان در این دیدار ، بیان داشت: جانبازان دفاع مقدس آیینه تمام قد ایثارگری و شهدای زنده ی انقلاب اسلامی می باشند .
فاطمی استمرار حرکت انقلاب را مرهون جانفشانی های ایثارگران عنوان کرد و بر حفظ و انتقال روحیه ایثار و شهادت به نسل نوجوان ایران اسلامی تاکید کرد.
وی همچنین ابراز داشت که; دیدار و سرکشی از خانواده های شهیدان و ایثارگران از وظایف حتمی دستگاه های اجرائی بوده و این مهم در ایامی نظیر دهه مبارک فجر رنگ و بوئی تازه به خود می گیرد.
مدیر کل ثبت احوال  استان همچنین بیان کرد که بهره مندی از فیوضات معنوی ،   زنگار زدائی از قلوب و همچنین شنیدن خاطرات ایام دفاع مقدس از برکات قطعی این گونه ملاقات ها و دیدار ها خواهد بود.
در ادامه این دیدار ، مهرنیا جانباز 70 درصد دفاع مقدس نیز در سخنانی ضمن گرامیداشت ایام دهه فجر از حضور مدیر کل و پرسنل ثبت احوال خراسان جنوبی قدردانی نمود

گفتنی است این دیدار به مناسبت ایام دهه مبارک فجر و در منزل این جانباز سرافراز صورت گرفت.

 

 

 

 

  


 
تعداد بازدید : 369
زمان انتشار : 1396/11/16Power by : RAAKCMS