اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی

با حضور مدیران کل دفتر امور اجتماعی استانداری و ثبت احوال استان صورت گرفت: افتتاح خدمات ثبت احوال در دو دفتر پیشخوان شهرستان بیرجند

با حضور مدیران کل دفتر امور اجتماعی استانداری و ثبت احوال استان صورت گرفت: افتتاح خدمات ثبت احوال در دو دفتر پیشخوان شهرستان بیرجند


به مناسبت فرارسیدن ایام فرخنده دهه فجر انقلاب اسلامی ، و با حضور محمودی مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خراسان جنوبی ، خدمات ثبت احوال در دو دفتر پیشخوان خدمات دولت در شهرستان بیرجند افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی ثبت احوال خراسان جنوبی ، مجتبی فاطمی مدیر کل ثبت احوال استان در این مراسم ، بیان داشت: تکریم مناسب مراجعین از مهم ترین نکات مورد رعایت در ثبت احوال بوده و این مهم به دفاتر پیشخوان نیز یادآوری شده است
فاطمی ارائه سریع خدمات ، در دسترس بودن در ساعات غیر اداری ، تسهیل روند امور و کاهش مراجعات مردمی و همچنین کاربردی شدن اصل واگذاری امور به بخش خصوصی را از ارکان اساسی ارائه خدمات در دفاتر پیشخوان برشمرد .
وی همچنین ابراز داشت رضایت مندی مردم و مراجعین در کنار رعایت مناسب قوانین و تسریع در روند کارها قطعا از برکات واگذاری امور به بخش خصوصی بوده که دهه فجر انقلاب اسلامی فرصت مناسبی برای این مهم می باشد.
مدیر کل ثبت احوال  استان همچنین بیان کرد که از ابتدای طرح کارت هوشمند ملی تا  کنون  قریب به 300 هزار درخواست کارت اخذ شده که نقش مثبت بخش خصوصی در اینباره بر کسی پوشیده نیست
فاطمی اخذ درخواست کارت هوشمند ملی و خدمات  شناسنامه ای را از مهم ترین خدمت های واگذار شده به دفاتر پیشخوان عنوان کرد و بر بهره مندی هم استانی های گرامی از این بستر فراهم شده تاکید نمود.
همچنین محمودی مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خراسان جنوبی ، ضمن قدردانی از خدمات نوین و گسترده مجموعه ثبت احوال ، بر انجام امور در اسرع وقت و تکریم مناسب مراجعین تاکید کرد.

گفتنی است در این مراسم دفاتر پیشخوان خدمات دولت ، واقع در خیابان های نواب صفوی و غفاری بیرجند با حضور مسئولین  افتتاح گردید.

 

 

 

   

                       

 
تعداد بازدید : 438
زمان انتشار : 1396/11/16Power by : RAAKCMS