اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی
یکصد سال تلاش، مدیریت هوشمند هویت ایرانیان----فرارسیدن هفته ثبت احوال گرامی باد

با حضور فرماندار شهرستان بشرویه صورت گرفت: افتتاح ایستگاه سیار خدمات کارت هوشمندملی در بخش ارسک

با حضور فرماندار شهرستان بشرویه صورت گرفت: افتتاح ایستگاه سیار خدمات کارت هوشمندملی در بخش ارسک


به مناسبت فرارسیدن ایام فرخنده دهه فجر و با حضور  فرماندار شهرستان بشرویه ،   مدیر کل ثبت احوال استان ، مدیریت بازنشستگی خراسان جنوبی و جمعی از مسئولین محلی ، ایستگاه سیار خدمات کارت هوشمند ملی در بخش ارسک شهرستان بشرویه افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی ثبت احوال خراسان جنوبی ، مجتبی فاطمی مدیر کل ثبت احوال استان در این مراسم ، بیان داشت: تاکنون بیش از ده هزار نفر از مردم بشرویه برای دریافت کارت هوشمند ملی اقدام نموده اند که ضروری است سایر افراد این شهرستان نیز  هرچه سریعتر اقدام نمایند.
فاطمی ابراز داشت که به منظور تسهیل در روند امور و همچنین رعایت وضعیت اقتصادی مردم در مناطق محروم ، ایستگاه سیار کارت هوشمند ملی با حداقل هزینه ارائه خدمت خواهد نمود.
وی همچنین افزود  با تلاش گسترده ی همکاران در استان ، رتبه ی کارت هوشمند ملی در خراسان جنوبی ارتقای قابل توجهی در ماه های اخیر داشته که لازم است این مهم با همت بالا ادامه یابد.
 
زمان زاده فرماندار بشرویه نیز در این مراسم ، ضمن قدردانی از خدمات ثبت احوال و خصوصا راه اندازی ایستگاه سیار کارت هوشمند ملی در این شهرستان ، بر همه گیر شدن خدمات دولت در کوتاهترین زمان ممکن تاکید کرد.
همچنین در ادامه مدیر کل ثبت احوال استان به اتفاق مسئولین از دفتر پیشخوان خدمات دولت در بخش ارسک بشرویه بازدید ، و قول مساعدت در صورت کسب استاندارد های لازم برای راه اندازی خدمات ثبت احوال در این دفتر را  داد .

گفتنی است ایستگاه سیار کارت هوشمند ملی به مدت پنج روز در محل شهرداری ارسک خدمت رسانی خواهد کرد.

 

 

 

 

  

  
تعداد بازدید : 571
زمان انتشار : 1396/11/19Power by : RAAKCMS