اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی

مقارن با ایام دهه مبارک فجر انجام شد : دیدار مدیر کل ثبت احوال استان ، با فرمانداران شهرستان های بشرویه،فردوس و درمیان

مقارن با ایام دهه مبارک فجر انجام شد : دیدار مدیر کل ثبت احوال استان ، با فرمانداران شهرستان های بشرویه،فردوس و درمیان


به مناسبت فرارسیدن دهه مبارک فجر ، مدیر کل  ثبت احوال خراسان جنوبی در دیدار های جداگانه ای با فرمانداران شهرستان های بشرویه،فردوس و درمیان دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی ، مجتبی فاطمی مدیر کل ثبت احوال استان   ضمن بیان این خبر  ، اظهار کرد: این دیدار ها به مناسبت ایام دهه فجر و در راستای تعامل مثبت بین مجموعه های دولتی صورت گرفت.
وی در این دیدار ها با بیان اینکه تلاش در مجموعه ثبت احوال استان معطوف به رضایت مردم می باشد، افزود: راه اندازی ایستگاه های سیار کارت هوشمند ملی در شهرستان ها در همین راستا بوده و لازم است با توان مضاعف ادامه یابد
مدیرکل ثبت احوال خراسان جنوبی با اشاره به آمار کارت هوشمند ملی در استان  ، گفت:  با بررسی های صورت گرفته بخش عمده ای از مردم در شهرستان های تابعه ی استان فاقد کارت هوشمند ملی بوده اند که لازم است فرمانداران محترم این شهرستان ها با تدبیر مناسب اقدام به ترغیب مردم در این خصوص نمایند
وی امنیت بالای کارت هوشمند ملی در کنار سایر مزایای آن را بسیار با اهمیت برشمرد و خواستار حمایت بیشتر مسئولین شهرستانی از مجموعه ثبت احوال شد.
همچنین زمان زاده ، فرماندار بشرویه خدمت رسانی در جای جای استان را بسیار با اهمیت ارزیابی کرد و از راه اندازی ایستگاه سیار کارت هوشمند ملی در بخش ارسک تشکر کرد
ابراهیمی ، فرماندار فردوس نیز در سخنانی ضمن درخواست راه اندازی ایستگاه سیار کارت هوشمند ملی در این شهرستان ، از اقدامات مفید ثبت احوال فردوس نیز قدردانی نمود.
بشیری زاده ، فرماندار شهرستان درمیان نیز رفع مشکلات مردم را در اولویت تمامی کارهای اداری عنوان کرد و بر ادامه روند خدمت رسانی مناسب ثبت احوال شهرستان درمیان تاکید کرد.
گفتنی است این دیدار ها به طور جدگانه و در شهرستان های بشرویه ، فردوس و درمیان صورت گرفت .
 

 

 

 
تعداد بازدید : 396
زمان انتشار : 1396/11/19Power by : RAAKCMS