اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی
یکصد سال تلاش، مدیریت هوشمند هویت ایرانیان----فرارسیدن هفته ثبت احوال گرامی باد

همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی انجام شد: افتتاح خدمات ثبت احوال در دفتر پیشخوان خدمات دولت در شهرستان درمیان

همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی انجام شد: افتتاح خدمات ثبت احوال در دفتر پیشخوان خدمات دولت در شهرستان درمیان


همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی و با حضور فرماندار درمیان ، مدیر کل ثبت احوال استان، امام جمعه موقت اسدیه و سایر مسئولین شهرستانی ، خدمات ثبت احوال در دفتر پیشخوان دولت در شهر اسدیه افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی ثبت احوال خراسان جنوبی ، مجتبی فاطمی مدیر کل ثبت احوال استان در این مراسم ، بیان داشت: با افتتاح این دفتر ، دفاتر ارائه دهنده خدمات ثبت احوال در سطح استان به 16 دفتر رسیده و این مراکز آمادگی ارائه خدمات شناسنامه ای و کارت هوشمند ملی را دارا می باشند.
وی همچنین ابراز داشت که این دفاتر در راستای اصل 44  قانون اساسی و واگذاری امور به بخش خصوصی راه اندازی وافتتاح شده اند و در کنار این مهم خدمت رسانی گسترده تر و خارج از ساعت اداری نیز مد نظر بوده است.
مدیر کل ثبت احوال  استان همچنین عنوان داشت  بهره مندی حداکثری از خدمات بخش خصوصی موجب اشتغال زایی در این بخش نیز می گردد که بستر ساز رونق و توسعه در مناطق محروم خواهد شد.
در ادامه این مراسم فرماندار و سایر مسئولین شهرستان درمیان نیز ضمن قدردانی از تلاش های ثبت احوال در این شهرستان ، واگذاری خدمات ثبت احوال به بخش خصوصی را گامی بلند در راستای خدمت رسانی بهتر به مردم این خطه محروم عنوان نمودند.

گفتنی است این دفتر در شهر اسدیه ، مرکز شهرستان درمیان ارائه خدمت خواهد نمود.

 

 

 

 
 
تعداد بازدید : 610
زمان انتشار : 1396/11/19Power by : RAAKCMS