اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی
یکصد سال تلاش، مدیریت هوشمند هویت ایرانیان----فرارسیدن هفته ثبت احوال گرامی باد

به مناسبت ایام دهه فجر صورت صورت گرفت : تقدیر از فعالان و خادمان نماز و مسابقات اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی

به مناسبت ایام دهه فجر صورت صورت گرفت : تقدیر از فعالان و خادمان نماز و مسابقات اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبیبه مناسبت فراسیدن ایام دهه فجر و با حضور مسئول ارزیابی ستاد اقامه نماز استان ، از فعالان نماز،نفرات برتر مسابقات ورزشی و نفرات برتر مسابقات کتابخوانی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی تقدیر شد.
به گزارش روابط عمومی ثبت احوال خراسان جنوبی ، مجتبی فاطمی مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی در این جلسه ،ابراز داشت : عزت مندی امروز ایران اسلامی در سطح جهان در سایه سار انقلاب اسلامی بوده و سیره عملی امام راحل و مقام معظم رهبری موجب اعتلای جایگاه کشور و افتخارات روز افزون شده است
فاطمی در ادامه بیان داشت :  پرداختن به امور معنوی و مذهبی در  دوران بعد از انقلاب به طور چشمگیری افزایش داشته و جوانان امروز ایران اسلامی به مراتب بیشتر با مکتب نورانی اسلام آشنا و عجین می باشند.
وی وجود ولایت فقیه را از نعمات انقلاب اسلامی عنوان داشت و ثبات جمهوری اسلامی ایران در منطقه ی پرتلاطم خاورمیانه را یکی از ثمره های این نعمت بزرگ دانست.

 گفتنی است در این مراسم که در نمازخانه اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی برپا شد،  با اهدای لوح تقدیر و هدایایی نقدی از 15 نفر فعال و خادم نماز و نفرات برتر مسابقات ورزشی و کتابخوانی تقدیر شد.
  

 

 

                          
تعداد بازدید : 692
زمان انتشار : 1396/11/19Power by : RAAKCMS