اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی
یکصد سال تلاش، مدیریت هوشمند هویت ایرانیان----فرارسیدن هفته ثبت احوال گرامی باد

با حضور مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی برگزار شد : شورای اداری اداره کل ثبت احوال استان

با حضور مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی برگزار شد : شورای اداری اداره کل ثبت احوال استان


با حضور مدیر کل ثبت احوال استان ،معاونین ،حراست ، مسئولین ستادی و روسای ادارات ثبت احوال شهرستان های تابعه ، جلسه شورای اداری ثبت احوال خراسان جنوبی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی ، مجتبی فاطمی مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی در این نشست بیان داشت: ورود به فصل بهار طبیعت و نو شدن سال درس عبرت بزرگی برای بشریت بوده که لازم است با نگاه معنوی و پند آموز به آن نگریسته شود
وی با بیان اینکه توجه به آیات قرآن کریم و قرائت با تدبر در آن راه گشای مشکلات بشر امروزی می باشد، افزود: اندیشیدن در کلام وحی و بهره جستن از آن در زندگی فردی و اجتماعی راه برون رفت از موانع و مشکلات کنونی بوده و قطعا توجه به این سرچشمه های نور ، موجب تعالی و پیشرفت همه جانبه می گردد.
مدیرکل ثبت احوال خراسان جنوبی با اشاره به هدف تشکیل این نشست  ، گفت: کسب رتبه ی برتر اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی در سطح کشور ماحصل تلاش های بی وقفه ی کارکنان ثبت احوال این استان بوده و لازم است تا از این خدمات گسترده قدردانی شود.
فاطمی ضمن بیان اهمیت تکریم مناسب مراجعین در ادارات ، بر بالا بردن کیفیت خدمات در ادارات ثبت احوال نیز تاکید و بهره جستن بیش از پیش از ظرفیت شورای هماهنگی در شهرستان ها را نیز خاطرنشان شد.
در ادامه این جلسه نیز حضار به بیان نظرات و پیشنهادات خود در راستای بهبود روند خدمت رسانی به مردم پرداختند  و از خدمات محمدکاظم برهانی ، که در سال جاری به کسوت بازنشستگی نائل آمده ، نیز قدردانی شد.
گفتنی است به پاس زحمات یکساله ی مسئولین ستادی اداره کل و روسای شهرستان های تابعه نیز به رسم یادبود هدایایی به آنان اهدا شد.
 

 

 

    

 

     

 

     
تعداد بازدید : 506
زمان انتشار : 1396/12/26Power by : RAAKCMS