اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی
اتقان اسناد هویتی مردم ایران بسیار با اهمیت است. مقام معظم رهبری

به مناسبت فرارسیدن سال جدید صورت گرفت : دیدار مدیر کل ثبت احوال استان با رئیس کل دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب استان

به مناسبت فرارسیدن سال جدید صورت گرفت : دیدار مدیر کل ثبت احوال استان با رئیس کل دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب استان


مدیر کل ثبت احوال استان در دیدار هایی جداگانه با رئیس کل و دادستان عمومی و انقلاب  خراسان جنوبی دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی ، مجتبی فاطمی مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی در این دیدار ها گفت : خدمات ثبت احوال و گستره جامعه هدف آن بسیار متنوع و فراگیر بوده و در این مسیر تکریم مناسب مراجعین و ارائه خدمت در کمترین زمان ممکن مورد توجه جدی بوده است.
وی با بیان اهمیت کارت هوشمند ملی و کاربرد های آن ، افزود: طعم شیرین استفاده از کارت هوشمند ملی با کاربردی شدن آن به جامعه تزریق خواهد شد و آحاد جامعه از آن بهره مند می گردند.
فاطمی با اشاره به اخذ رتبه برتر ثبت احوال خراسان جنوبی در زمینه کارت هوشمند ملی در سطح کشور   ، گفت: جدیت در کار و تلاش جهادی پرسنل ثبت احوال استان در سال گذشته منجر به کسب این رتبه ی افتخار آفرین شد و ثمرات مثبت این جهش قطعا بر کسی پوشیده نخواهد بود.
مدیر کل ثبت احوال استان در خصوص امنیت کارت های هوشمند ملی  نیز افزود : موارد  امنیتی  در این کارت ها به شدت رعایت شده است و امکان جعل آن تقریبا به صفر رسیده است.
در ادامه این دیدارها ، صیفی ،رئیس کل دادگستری استان نیز با تبریک فرارسیدن ایام سال جدید از زحمات کارکنان ثبت احوال استان در خصوص انجام امور محوله قدردانی کرد.
همچنین مقدس ، دادستان عمومی و انقلاب  استان نیز در سخنانی ضمن تبریک فرارسیدن سال حمایت از کالای ایرانی  و قدردانی از زحمات گسترده اداره کل ثبت احوال استان ، از روحیه انقلابی پرسنل این مجموعه و تکریم مناسب مراجعین در آن ، تشکر کرد و بر آمادگی برای همکاری های لازم تاکید نمود .
گفتنی است این دیدار ها در دفاتر رئیس کل دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب استان برگزار شد .
 

 

 

    
تعداد بازدید : 581
زمان انتشار : 1397/01/19Power by : RAAKCMS