اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی
اتقان اسناد هویتی مردم ایران بسیار با اهمیت است. مقام معظم رهبری

به مناسبت فرارسیدن سال جدید صورت گرفت : دیدار مدیر کل ثبت احوال استان با مدیران مسئول نشریات خراسان جنوبی

به مناسبت فرارسیدن سال جدید صورت گرفت : دیدار مدیر کل ثبت احوال استان با مدیران مسئول نشریات خراسان جنوبی


مدیر کل ثبت احوال استان در دیدار هایی جداگانه با مدیر مسئولان روزنامه های آوای خراسان جنوبی ،زعفران ، امروز خراسان جنوبی و خراسان دیدار و گفتگو نمود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی ، مجتبی فاطمی مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی در این دیدار ها گفت : رسانه ها به عنوان نماینده افکار عمومی در استان می توانند نقش مهمی در یاری رساندن به مسئولین در راستای خدمت مناسب و تکریم مراجعین ایفا نمایند.
وی با بیان اهمیت پروژه کارت هوشمند ملی ، افزود: پیشرفت این پروژه ی سنگین به مدد الهی ، تلاش پرسنل ثبت احوال استان و یاری رسانه ها در وضعیت مطلوبی قرار دارد و ادامه این روند تا اتمام آن نیز ،نیازمند همکاری بیش از پیش ارباب جراید می باشد.
فاطمی با اشاره به نقش موثر رسانه های در توسعه استان   ، گفت: قطعا رسالت نشریات و رسانه های استان انعکاس مطلوب خدمات دولت و همچنین انتقال مشکلات و موانع مردمی بوده که موجب برطرف شدن این موارد خواهد بود.
در ادامه این دیدارها ، جعفرپور مقدم  ،مدیر مسئول روزنامه آوای خراسان جنوبی نیز با اشاره به موفقیت های مجموعه ثبت احوال استان در خصوص پروژه کارت هوشمند ملی،از نظارت مناسب و برخورد شایسته پرسنل این اداره کل قدردانی کرد.
زاهدی پور ،مدیر مسئول روزنامه زعفران ، ارائه آمار وقایع حیاتی را بسیار با اهمیت دانست و ضمن تاکید بر استفاده بهینه از این آمارها ،بر انعکاس مناسب خدمات دولت نیز تاکید کرد.
همچنین حیدری ، مدیر مسئول روزنامه امروز خراسان جنوبی نیز در سخنانی ضمن تبریک فرارسیدن سال جدید از فعالیت های وسیع مجموعه ثبت احوال ، تشکر کرد و بر آمادگی برای همکاری های لازم تاکید نمود .

فرهادیان سرپرست دفتر روزنامه خراسان جنوبی نیز در سخنانی ضمن قدردانی از برخورد مناسب و سرعت بالای انجام امور توسط  کارکنان ثبت احوال استان ، بر رفع موانع موجود در مسیر خدمت رسانی مطلوب  به مراجعین تاکید کرد.
گفتنی است این دیدار ها در دفاتر نشریات ، آوای خراسان جنوبی، زعفران ، امروز خراسان جنوبی  وخراسان برگزار شد .
 

 

   

 

      
تعداد بازدید : 660
زمان انتشار : 1397/01/19Power by : RAAKCMS