اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی
یکصد سال تلاش، مدیریت هوشمند هویت ایرانیان----فرارسیدن هفته ثبت احوال گرامی باد

مدیر کل ثبت احوال ، در جلسه کمیسیون هماهنگی بانک های استان : بیش از 70 درصد مردم خراسان جنوبی کارت هوشمند ملی دریافت کرده اند.

مدیر کل ثبت احوال ، در جلسه کمیسیون هماهنگی بانک های استان : بیش از 70 درصد مردم خراسان جنوبی کارت هوشمند ملی دریافت کرده اند.


مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی میهمان ویژه ی نشست کمیسیون هماهنگی بانک های استان شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی ، مجتبی فاطمی مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی در این نشست گفت : با توجه به کاربردی شدن کارت هوشمند ملی در آینده نزدیک ، ضروریست تا هم استانی های گرامی هرچه زودتر نسبت به اخذ این کارت اقدام نمایند.
فاطمی با اشاره به مبحث امنیت در کارت هوشمند ملی  ، گفت: با توجه به اصل پیشگیری در وقوع اقدامات مجرمانه ، تدابیر اندیشده شده در خصوص کارت هوشمند ملی امکان جعل آن را به حداقل ممکن رسانده و مردم می توانند با خیالی آسوده به تبادل اطلاعات در فضای الکترونیک بپردازند .
وی از آمادگی مجموعه ثبت احوال برای همکاری با  بانک های سطح استان خبر داد و ابراز امیدواری کرد که در سایه این تعامل سازنده ، روند خدمت رسانی مناسب به مردم تسریع یابد.
همچنین در ادامه این نشست ، علیرضا مهرآور ، معاون فناوری اطلاعات و آمار جمعیتی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی به بیان بخشی از قابلیت ها در خصوص موارد امنیتی کارت هوشمند ملی پرداخت.
گفتنی است این نشست در محل مدیریت شعب بانک ملی استان  برگزار شد.

 

 

 

     
 
تعداد بازدید : 459
زمان انتشار : 1397/01/28Power by : RAAKCMS