اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی
یکصد سال تلاش، مدیریت هوشمند هویت ایرانیان----فرارسیدن هفته ثبت احوال گرامی باد

دیدار مدیر کل ثبت احوال استان با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی

دیدار مدیر کل ثبت احوال استان با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی


مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی با نماینده معزز ولی فقیه در استان دیدار و گفتگو نمود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی ، مجتبی فاطمی مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی در این دیدار گفت : خدمت رسانی بی منت در دستور کار مجموعه ثبت احوال بوده و بر این اساس ، سعی بر کسب رضایتمندی مراجعین شده است.
وی با بیان اینکه اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی توانسته رتبه ی برتر در خصوص کارت هوشمند ملی را در سطح کشور به خود اختصاص بدهد، افزود: جهش مناسب صدور کارت هوشمند ملی در شش ماهه دوم سال گذشته ماحصل تلاش پرسنل خدوم ثبت احوال استان بوده و این همت بلندبرکسی پوشیده نیست.
مدیرکل ثبت احوال خراسان جنوبی با اشاره به اهمیت تکریم مراجعین  ، گفت: انجام امور اداری در اسرع وقت و توجه به درخواست های به حق ارباب رجوع مورد توجه جدی بوده و در سال جدید نیز بیش از پیش رعایت خواهد شد.
در ادامه این دیدار آیت ا... عبادی ، نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی نیز در سخنانی ابراز داشتند که مسئولین بایستی مردم را درک نموده و از فرصتی که برای خدمت به این مردم در اختیار قرار داده شده نهایت استفاده را داشته باشند.
ایشان پرداختن به مسائل حاشیه ای را موجب اتلاف وقت و به بیراه رفتن مسیر خدمت رسانی ارزیابی نمودند و بر رفع مشکلات مردم در کوتاه ترین زمان تاکید نمودند.
گفتنی است این دیدار در دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرستان بیرجند برگزار شد .

 

 

   
 
تعداد بازدید : 446
زمان انتشار : 1397/01/28Power by : RAAKCMS