اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی
یکصد سال تلاش، مدیریت هوشمند هویت ایرانیان----فرارسیدن هفته ثبت احوال گرامی باد

با حضور معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی استانداری برگزار شد: جلسه شورای هماهنگی ثبت احوال خراسان جنوبی

با حضور معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی استانداری برگزار شد: جلسه شورای هماهنگی ثبت احوال خراسان جنوبی


با حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری ، مدیر کل ثبت احوال و سایر مدیران و مسئولین استان   جلسه شورای هماهنگی ثبت احوال خراسان جنوبی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی ، مجتبی فاطمی مدیر کل ثبت احوال استان در این جلسه گفت : در سال گذشته بیش از 500 هزار نفر به ثبت احوال استان مراجعه داشته اند و با این شرایط کمترین میزان نارضایتی نیز از این مجموعه گزارش شده است.
وی با بیان اهمیت پروژه کارت هوشمند ملی  افزود: قریب به 75 درصد از مردم خراسان جنوبی کارت هوشمند خود را دریافت کرده اند و ما بقی نیز لازم است تا در اسرع وقت به ایستگاه های کاری کارت هوشمند ملی مراجعه نموده و نسبت به اخذ آن اقدام نمایند .
مدیرکل ثبت احوال استان در ادامه به آمار ولادت در خراسان جنوبی نیز اشاره کرد و  گفت: در سال 1396 تعداد 17885 واقعه ولادت در خراسان جنوبی ثبت شده که در این میان ولادت های روستایی با رشد بیش از 3 درصدی مواجه بوده است.
در ادامه این جلسه ، اسماعیلی ، معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی استانداری  نیز در سخنانی حفاظت از مرزهای هویتی را بسیار با اهمیت ارزیابی کرد و از پرسنل ثبت احوال به عنوان سربازان بی ادعای این عرصه قدردانی کرد.
وی ارائه آمار صحیح در خصوص سه واقعه حقوقی ، ولادت ازدواج و فوت را حساس برشمرد و بر همکاری بیش از پیش اعضای شورای هماهنگی در ثبت به هنگام این وقایع و همچنین بهره مندی از این آمار های سودمند در کاهش آسیب های اجتماعی تاکید کرد.
اسماعیلی همچنین ضمن تبریک کسب رتبه ی برترکشوری در خصوص کارت هوشمند ملی توسط ثبت احوال خراسان جنوبی ، خاطر نشان شد که تداوم خدمت رسانی در این زمینه موجب رضایتمندی مردم شده و بایستی این مسیر با قوت ادامه پیدا کند.
گفتنی است این نشست در سالن شهید ماژانی استانداری خراسان جنوبی برگزار شد .
 

 

 

 

       

 
تعداد بازدید : 467
زمان انتشار : 1397/02/10Power by : RAAKCMS