اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی
یکصد سال تلاش، مدیریت هوشمند هویت ایرانیان----فرارسیدن هفته ثبت احوال گرامی باد

توسط مدیرکل ثبت احوال خراسان جنوبی صورت گرفت : تقدیر از ماماهای برتر سطح استان

توسط مدیرکل ثبت احوال خراسان جنوبی صورت گرفت : تقدیر از ماماهای برتر سطح استانبه مناسبت فرارسیدن روز ماما و با حضور مدیر کل ثبت احوال ،رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی خراسان جنوبی و سایر مسئولین استانی از ماماهای فعال و دارای تعامل با مجموعه ثبت احوال استان قدردانی شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی ، مجتبی فاطمی مدیر کل ثبت احوال استان در حاشیه این مراسم گفت : صدور گواهی های ولادت که توسط ماماها  در تمامی استان انجام می گیرد حائز اهمیت بسیار بوده و لازم است که این همکاری با دقت بالا ادامه یابد.
وی با بیان اهمیت جایگاه ماما در جامعه ، افزود: حضور ماما ها در اولین ساعات تولد نوزاد ، خاطره ای فراموش نشدنی برای خود وی و خانواده ها می باشد و این پایگاه اجتماعی سرمایه ای گرانبها برای این قشر خدوم در جامعه خواهد بود.
فاطمی ابراز داشت که در این مراسم در کنار ماماهای برتر استان از سه مامای نمونه که همکاری شایسته ای با اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی داشته اند، نیز قدردانی شد.
مدیر کل ثبت احوال استان با تاکید بر اعمال دقت بیش از پیش در صدور گواهی ولادت توسط ماماها ، از اطلاعات مندرج در آن به عنوان بنای صدور سند هویتی یاد کرد.
گفتنی است این مراسم در محل سالن شهید رحیمی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی بیرجند برگزار شد .
 

 

 

    

 

      
تعداد بازدید : 462
زمان انتشار : 1397/02/18Power by : RAAKCMS