اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی
اتقان اسناد هویتی مردم ایران بسیار با اهمیت است. مقام معظم رهبری

در مراسمی با حضور استاندار خراسان جنوبی صورت گرفت : رونمائی از اسناد هویتی برادران راشد محصل

در مراسمی با حضور استاندار خراسان جنوبی صورت گرفت : رونمائی از اسناد هویتی برادران راشد محصل


در مراسمی با حضوراستاندار خراسان جنوبی ، نماینده مردم بیرجند ، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی ،مدیر کل الگوسازی و نخبه پروری بنیاد نخبگان کشور، مدیر کل ثبت احوال استان،جمعی از مسئولین کشوری و استانی و خانواده راشد محصل از اسناد هویتی برادران راشد محصل رونمائی شد.
به گزارش روابط عمومی ثبت احوال خراسان جنوبی ، مجتبی فاطمی مدیر کل ثبت احوال استان در این مراسم ، بیان داشت: اجرای برنامه های  فرهنگی توسط مجموعه ثبت احوال استان در دستور کار قرار داشته و رونمائی از اسناد هویتی نیز از جمله همین برنامه ها می باشد.
وی همچنین ابراز داشت که قدردانی از خاندان راشد محصل که عمری به فرهنگ و علم ایران اسلامی خدمت نموده اند بسیار با اهمیت بوده و مجموعه ثبت احوال استان نیز در حد توان خود در این مراسم نکوداشت ملی شرکت کرده است.
مدیر کل ثبت احوال  استان همچنین عنوان داشت  معرفی مناسب الگو های عینی تلاش و عمل در عرصه های علمی موجب شکوفائی و پیشرفت نسل جوان اجتماع می گردد و لازم است تا بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.
فاطمی در ادامه ابراز کرد که در این مراسم از اسناد هویتی ،دکتر محمدعلی راشد محصل، دکتر محمدرضا راشد محصل، دکتر محمدحسن راشد محصل، دکتر محمدتقی راشد محصل و دکتر جلیل راشد محصل رونمائی شد.

گفتنی است این مراسم در محل تالار ولایت دانشگاه بیرجند و با همکاری 14 دستگاه اجرائی و فرهنگی برپا شد.

 

 

 

 

   

 

     

 

   

 

   

 


 
تعداد بازدید : 676
زمان انتشار : 1397/02/22Power by : RAAKCMS