اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی
اتقان اسناد هویتی مردم ایران بسیار با اهمیت است. مقام معظم رهبری

همزمان با هفته جهانی ارتباطات و روابط عمومی انجام شد: دیدار مدیر کل ثبت احوال با مدیر کل روابط عمومی،تشریفات و اموربین الملل استانداری خراسان جنوبی

همزمان با هفته جهانی ارتباطات و روابط عمومی انجام شد: دیدار مدیر کل ثبت احوال با مدیر کل روابط عمومی،تشریفات و اموربین الملل استانداری خراسان جنوبی


همزمان با فرارسیدن هفته ی روابط عمومی و ارتباطات مدیر کل ثبت احوال استان با بهاری ، مدیر کل روابط عمومی ، تشریفات و امور بین الملل استانداری خراسان جنوبی در محل دفتر کار وی دیدار و گفتگو نمود.
به گزارش روابط عمومی ثبت احوال خراسان جنوبی ، مجتبی فاطمی مدیر کل ثبت احوال استان در این دیدار ، بیان داشت: روابط عمومی در دستگاه های اجرائی به عنوان بال پرواز آن مجموعه در جهت نیل به اهداف سازمانی و تحقق رضایتمندی مراجعین می باشد
وی همچنین ابراز کرد که باید نگاه سنتی گذشته به روابط عمومی ها جای خود را به نگاهی نوین و با رویکردی جدید بدهد که ماحصل آن پیشرفت و توسعه خواهد بود.
مدیر کل ثبت احوال  استان همچنین عنوان داشت  روز جهانی روابط عمومی تنها  صرف یک برگ از تقویم کاری نبوده و سرفصلی برای آینده نگری و تقویت این رکن مهم اداری می باشد.
در ادامه این دیداربهاری ،مدیر کل روابط عمومی ، تشریفات و امور بین الملل استانداری خراسان جنوبی نیز در سخنانی نگاه مثبت مدیران به روابط عمومی را حائز اهمیت دانست و ابراز داشت که بااجرای برنامه های متعدد ، مجموعه ثبت احوال هم اکنون در دل مردم قرار گرفته و نتیجه این اقدام تکریم مناسب مراجعین و رضایتمندی مردم می باشد.

گفتنی است در پایان این دیدار ، با اهدای لوح تقدیر به همراه هدایایی از زحمات کارکنان اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی قدر دانی شد.
 
 

 

    

 
تعداد بازدید : 575
زمان انتشار : 1397/02/30Power by : RAAKCMS