اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی
اتقان اسناد هویتی مردم ایران بسیار با اهمیت است. مقام معظم رهبری

با حکم مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی صورت گرفت : معرفی سرپرست جدید مدیریت ثبت احوال شهرستان بیرجند

با حکم مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی صورت گرفت : معرفی سرپرست جدید مدیریت ثبت احوال شهرستان بیرجند


با حکم مدیر کل ثبت احوال استان ، علی اکبر یعقوبی پور به عنوان سرپرست جدید مدیریت ثبت احوال شهرستان بیرجند منصوب  شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی ، مجتبی فاطمی مدیر کل ثبت احوال استان در مراسم معارفه سرپرست جدید مدیریت ثبت احوال شهرستان بیرجند گفت : مسئولیت های اداری به عنوان امانتی گرانقدر بوده که لازم است تا با خدمت رسانی مناسب به مردم از این امانت به خوبی نگهداری شود.
وی با بیان اهمیت به کار گیری حسن خلق در برخورد با مردم و همکاران ، سرپرست جدید مدیریت ثبت احوال شهرستان بیرجند را توصیه به این مهم نمود و ماحصل آن  را نیز رضایتمندی عمومی و عاقبت بخیری دانست.
مدیرکل ثبت احوال خراسان جنوبی ابراز داشت که مدیر سابق اداره ثبت احوال شهرستان بیرجند با سابقه ی سی سال خدمت رسانی صادقانه ، اکنون به کسوت بازنشستگی نائل آمده است و فرصتی مناسبی بوده تا از  تجارب وی و سایر پیشکسوتان در بخش های دیگر به نحو شایسته استفاده شود.
وی تلاش در مسیر کسب قرب الهی از طریق خدمت بی منت به مردم را حائز اهمیت دانست و رعایت تقوای الهی در تک تک لحظات مدیریت را عامل اساسی در فلاح و رستگاری برشمرد.
همچنین در ادامه این مراسم هدایایی به رسم یادبود از طرف کارکنان مدیریت ثبت احوال شهرستان بیرجند نیز به اسداله سریع السیری ،مدیر سابق این مجموعه اهدا شد.
گفتنی است علی اکبر یعقوبی پور پیش از این در سمت معاون امور اسناد هویتی مدیریت ثبت احوال شهرستان بیرجند خدمت نموده است .
 

 

   

 

 

 
تعداد بازدید : 703
زمان انتشار : 1397/03/01Power by : RAAKCMS