اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی
اتقان اسناد هویتی مردم ایران بسیار با اهمیت است. مقام معظم رهبری

مدیر کل ثبت احوال استان عنوان کرد : ابراز ارادت بیش از 36 هزار نفر از مردم خراسان جنوبی با انتخاب نام و القاب امام حسن مجتبی(ع)

مدیر کل ثبت احوال استان عنوان کرد : ابراز ارادت بیش از 36 هزار نفر از مردم خراسان جنوبی با انتخاب نام و القاب امام حسن مجتبی(ع)از ابتدای تاسیس سازمان ثبت احوال تعداد 36728  نفر به نام نیکوی امام  حسن مجتبی (ع) و القاب آن  حضرت در خراسان جنوبی نام گذاری شده اند .
به گزارش روابط عمومی ثبت احوال خراسان جنوبی مجتبی فاطمی ،مدیر کل ثبت احوال استان ضمن تبریک فرارسیدن میلاد امام حسن مجتبی(ع)  ، اظهار داشت از ابتدای تاسیس سازمان ثبت احوال تعداد 36728 نفر مزین به نام زیبای آن امام بزرگوار و القاب ایشان  در استان خراسان جنوبی نام گذاری شده اند.

فاطمی در ادامه ضمن تاکید بر   بهره مندی از فرصت ماه رمضان در تقرب به درگاه ربوبی و شناخت جایگاه رفیع اهل بیت عصمت و طهارت (س) ، خاطر نشان کرد از ابتدا سال جاری نیز  تاکنون تعداد 14  نفر از نوزادان متولد شده در استان بنام زیبای حسن و القاب آن امام همام نام گذاری شده اند.

گفتنی است از سال 1390 تا کنون نیز قریب به 870 نفر به نام های حسن،محمدحسن،امیرحسن،حسن رضا،حسنعلی و مجتبی  در استان نام گذاری شده اند.

 
تعداد بازدید : 606
زمان انتشار : 1397/03/10Power by : RAAKCMS