اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی
اتقان اسناد هویتی مردم ایران بسیار با اهمیت است. مقام معظم رهبری

باحضور کارکنان ثبت احوال خراسان جنوبی برگزار گردید: گردهمائی عفاف و حجاب

باحضور کارکنان ثبت احوال خراسان جنوبی برگزار گردید: گردهمائی عفاف و حجاببا حضور مدیر کل و کارکنان ثبت احوال خراسان جنوبی مراسم گردهمائی عفاف و حجاب برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی ، مجتبی فاطمی ، مدیر کل ثبت احوال استان ضمن بیان این خبر در این نشست افزود : مقوله عفاف و حجاب مختص بانوان نبوده و لازم است که آحاد جامعه آن را رعایت نمایند
وی با اشاره به آیات ،احادیث و روایات وارد شده در این خصوص ابراز داشت که بی عفتی یکی از علل اصلی به انحطاط کشیده شدن جامعه بوده و تمسک به آیات نورانی قرآن مجید و سیره اهل بیت (س)  می تواند راه گشا و عامل فلاح و نجات در این خصوص باشد.
مدیر کل ثبت احوال با اشاره به تهاجم فرهنگی غرب عنوان کرد که یکی از مهم ترین راه های ضربه زدن دشمن به نظام مقدس جمهوری اسلامی ترویج بی بند و باری و تضعیف عفاف و حجاب بوده که مردم ما با تکیه بر روحیه ایمان و تقوای خود این توطئه ی دشمنان را نیز خنثی خواهند کرد.
همچنین حجه الاسلام و المسلمین واحدی نیز در سخنانی ضمن تاکید بر رعایت مسئله عفاف و حجاب ، به بیان آیات و روایاتی در این زمینه پرداخت.
گفتنی است در پایان این مراسم که در محل نمازخانه اداره کل ثبت احوال استان برگزار گردید ، برندگان مسابقه ی فرهنگی کتابخوانی عفاف و حجاب نیز قرعه کشی و آقایان علی محمدسوفاری ،جلال نعمتیان و حسن میرزائی نیز به عنوان برندگان این مسابقه معرفی شدند.
 

 

 

 

    

 
تعداد بازدید : 533
زمان انتشار : 1397/05/01Power by : RAAKCMS