اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی
اتقان اسناد هویتی مردم ایران بسیار با اهمیت است. مقام معظم رهبری

در سفر شهرستانی مدیر کل ثبت احوال به نهبندان صورت گرفت: دیدار با فرماندار نهبندان

در سفر شهرستانی مدیر کل ثبت احوال به نهبندان صورت گرفت: دیدار با فرماندار نهبندان

مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی در سفر شهرستانی خود به شهرستان نهبندان ، با کریمان خراسانی ،فرماندار این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی ، مجتبی فاطمی ، مدیر کل ثبت احوال استان در این دیدار افزود : رعایت حقوق شهروندی و تکریم مناسب مراجعین از اصول مورد تاکید در مجموعه ی ثبت احوال بوده و این مهم به طور مستمر مورد بررسی قرار می گیرد.

وی با اشاره به اهمیت پروژه ی کارت هوشمند ملی ابراز داشت که با کاربردی شدن این کارت در سطح کشور ، سوءاستفاده های احتمالی به حداقل رسیده و موجب رضایتمندی بیش از پیش مردم فراهم خواهد شد.

مدیر کل ثبت احوال استان همچنین به وضعیت پرونده های فاقد و مشکوکین در سطح استان نیز اشاره کرد و ابراز امیدواری نمود که با تعامل به وجود آمده بین دستگاه های مجری در این خصوص ، روند بررسی این پرونده ها به کمترین زمان ممکن برسد.

همچنین در ادامه این دیدار ،کریمان خراسانی ، فرماندار شهرستان نهبندان نیز در سخنانی ضمن قدردانی از خدمات اداره ثبت احوال در این شهرستان ، بر همکاری مناسب در امور مشترک تاکید کرد.

گفتنی است در ادامه این سفر ، مدیر کل ثبت احوال استان از اداره ثبت احوال شهرستان نهبندان بازدید و از نزدیک روند امور اجرائی در این اداره را مورد بررسی قرار داد.
تعداد بازدید : 439
زمان انتشار : 1397/05/08Power by : RAAKCMS