اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی
اتقان اسناد هویتی مردم ایران بسیار با اهمیت است. مقام معظم رهبری

دیدار مدیر کل ثبت احوال با فرماندار شهرستان سربیشه

دیدار مدیر کل ثبت احوال با فرماندار شهرستان سربیشهمدیر کل ثبت احوال استان با فلاحی،فرماندار شهرستان سربیشه دیدار و گفتگوکرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی ، مجتبی فاطمی مدیر کل ثبت احوال استان،در این دیدارابراز داشت: تکریم مناسب مراجعین و رعایت حقوق شهروندی در مجموعه ثبت احوال به عنوان یک اصل اساسی همیشه مورد تاکید و رصد دقیق بوده است.
وی مراجعه بیش از 550 هزار نفر در سال به این اداره کل را از نقاط قوت ثبت احوال برشمرد و افزود که کمترین میزان نارضایتی در ارائه خدمت به این اقشار برگ زرین این مجموعه است.
فاطمی به پوشش حداکثری برخورداری از کارت هوشمند ملی نیز اشاره کرد و گفت فراخوان مردمی برای حضور بیشتر مردم در ایستگاه های کارت هوشمند ملی مورد انتظار بوده و امید است با این همکاری ، پروژه ی کارت هوشمند ملی در کوتاهترین زمان ممکن به اتمام برسد.
در ادامه این دیدار ،فلاحی فرماندار سربیشه نیز در سخنانی ضمن قدردانی از خدمات اداره ثبت احوال سربیشه،راه اندازی ایستگاه سیار کارت هوشمند ملی در مناطق محروم این شهرستان را بسیار مناسب ارزیابی کرد و بر ادامه خدمت رسانی به مردم به نحو احسن تاکید کرد.
گفتنی است این دیدار در محل دفتر کار فرماندار سربیشه برگزار و در ادامه این سفر شهرستانی مدیر کل ثبت احوال استان از اداره ثبت احوال شهرستان سربیشه بازدید و از نزدیک ضمن دیدار با مراجعین ، روند اجرای امور را مورد بررسی قرار داد.
 
تعداد بازدید : 461
زمان انتشار : 1397/05/13Power by : RAAKCMS