اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی
اتقان اسناد هویتی مردم ایران بسیار با اهمیت است. مقام معظم رهبری

دیدار مدیر کل ثبت احوال استان با مدیر کل پزشکی قانونی خراسان جنوبی

دیدار مدیر کل ثبت احوال استان با مدیر کل پزشکی قانونی خراسان جنوبیمدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی با دکتر جعفر زاده ، مدیر کل پزشکی قانونی استان در خصوص برطرف شدن مشکلات پرونده های منع خدمات ،  دیدار و گفتگو نمود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی ، مجتبی فاطمی ، مدیر کل ثبت احوال استان ضمن بیان این خبر در این نشست افزود :برطرف شدن مشکلات مراجعین ، خصوصا پرونده های منع خدمات و مشکوکین از اهمیت بسزائی برخوردار بوده و تعامل بین دستگاه های مرتبط در این زمینه می تواند راه گشا باشد.
وی از تلاش گسترده ثبت احوال خراسان جنوبی برای تعیین تکلیف پرونده های منع خدمات خبر داد و بیان کرد که با اقدامات مثبت صورت گرفته این روند تسریع پیدا کرده است.
فاطمی خدمات جدید ثبت احوال خصوصا کارت هوشمند ملی را گامی موثر در مسیر به حداقل رساندن تخلفات هویتی بر شمرد و ابراز امیدورای کرد که در آینده نزدیک پوشش این کارت برای هم استانی های ارجمند به میزان حداکثری برسد.
همچنین در ادامه این دیدار دکتر مصطفی جعفر زاده ، مدیر کل پزشکی قانونی خراسان جنوبی نیز از آمادگی همکاری این نهاد با ثبت احوال در چهارچوب قوانین و مقررات خبر داد.
گفتنی است این دیدار در محل دفتر کار مدیر کل پزشکی قانونی خراسان جنوبی برگزار شد.
 

 

 

 
تعداد بازدید : 480
زمان انتشار : 1397/05/15Power by : RAAKCMS